Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Doctor Who (2005-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Dakika 7: Graham kadına diyor: "Taa İngiltere'den geliyoruz."

Dakika 43: Kadın diyor "İngiltere'de. Duymuş muydun?

Kardeşim. Haydi. Haydi.

Fanfic izliyoruz yeminle. Hıphızlı geçilen şakalar. Yerli yersiz tarihi kişiliklere gönderme yapmalar. Sırf bahsetmek için bahsediyorlar. Yazan kişi Google'dan önemli kişilere falan bakıp seçiyor sanki birini. Kameramanlar sadece yüze odaklanıyor, ha bire kesiyorlar sahneyi. Senaryo, olacaklar, her şey belli.

Yeter ya.

Capaldi döneminde de şikayetçi olduğum durum sezona yayılan doğru düzgün hikaye olmamasıydı. Sezona yayılmayı bırak doğru düzgün senaryosu olan 3-5 bölüm çektiler adama. Bu sezonun başlangıcında şu attığım sahneden sonra tüm sezona yayılan bir hikayesi olan adam akıllı bir sezon izlicez diye umutlanmıştım ama 7. bölüm oldu ortada herhangi bir şey yok dolayısıyla bu sezon da hayal kırıklığı yolunda gidiyor benim için. Matt Smith'in 2. sezonundan beri doğru düzgün bir sezon izlemedik dizide. Matt Smith'in de son sezonu bazı tekil bölümler dışında vasattı özellikle Claranın olduğu bölümler.

Bundan daha sıkıcı bir bölüm yapamazlardı sanırım. Bölümler sezon sonuna yaklaştıkça kötüleşiyor. Ne oldu bu diziye? :(

Şişirmeye çalıştıklar performans bu bölümdeki Jodie performansı. Performans görmesek yiyeceğiz.

Seri çöp oldu.

Bu sezon bütçe israfı. Böyle bir sezonu milyonlar izlerken benim üçüncü kitap yayınevlerinden dönüş almıyor ya ne diyeyim. :/ Net daha iyi DW sezonu var o kitapta. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık