Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Rectify diye daha önceden hiç duymadığım diziyi rastgele açtım. 2 bölüm izledim ve harika duruyor. Şu 2 bölümden aldığım keyfi Mr robot 3 sezonda veremedin bana yazıklar olsun.

Horace and Pete birinci bölümü izledim dün. 10 bölümlük bir dizi. Louis Ck yazmış, yönetmiş ve oynamış. Başrolü de en sevdiğim aktör Steve Buscemi ile paylaşıyor. Ben beğendim, öneririm.

The Deuce.. Mükemmel iş yapmışlar. Dönem harika anlatılmış. Sokaklar, kıyafetler, saç modası, mekanlar... Her şey ile harika yapımdı. Benzeri bizde de yapılır aslında. Sansür saçmalığı olmasa tabi. 70-80 arası erotik film furyası vardı. Baya hikaye çıkardı aslında ama zor malum.. İzlemek isteyenlere tavsiye derim.

Mr robot dizisini bitirmeme 6-7 bölüm falan kaldı. Şu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar dizi hakkında görüşüm değişmeyecek. Çok ruhsuz bir yapım hiçbir karaktere ısınamadım. Kaliteli yapım ama bana göre değilmiş. Karakter ve diyaloglar konusunda sınıfta kaldı benden :/

Mr robot dizisini bitirmeme 6-7 bölüm falan kaldı. Şu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar dizi hakkında görüşüm değişmeyecek. Çok ruhsuz bir yapım hiçbir karaktere ısınamadım. Kaliteli yapım ama bana göre değilmiş. Karakter ve diyaloglar konusunda sınıfta kaldı benden :/
Ben sana ne dedim?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık