Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

İptal edildi bu dizi, devam edecekti normalde. Sezon ortasında iptal haberi gelince, tam bir sona bağlamadan bitirdiler. Pullo iyidir, ama senin liste geniş demek ki.
Listem geniş değil. Çok fazla dizi izlememişimdir hayatımda :D Senin listede ilk 10'daysa belki ben senin gördüğün şeyleri göremedim :D

Pullo iyidir ona lafım yok ama hatalarını da görmezden gelmemek gerekiyor. Sinirlendiğinde kendini tutamadı hiçbir zaman,her zaman gözü döndü. Pullo gibi birisinin belki de tek zayıflığı sinirli olmasaydı. Anlamadığım da bu zaten bu gibi karakter nasıl olurda sinirine yenik düştü sürekli?

Anladım, o zaman Octivianus'un Mısır seferini neden hızlandırdıklarını açıklıyor. Octivanius daha Lepidus'u yenmeden hemen Mark Antony'e bağladılar olayı. İptal edilmesinin nedenini biliyor musun?

@Smoker sen nasıl bu kadar fazla dizi izleyebiliyorsun şaşıyorum benim bitirdiğim diziden fazla bıraktığım dizi var cidden sıkılıp bırakmıyormusun hiç?

Listem geniş değil. Çok fazla dizi izlememişimdir hayatımda :D Senin listede ilk 10'daysa belki ben senin gördüğün şeyleri göremedim :D

Pullo iyidir ona lafım yok ama hatalarını da görmezden gelmemek gerekiyor. Sinirlendiğinde kendini tutamadı hiçbir zaman,her zaman gözü döndü. Pullo gibi birisinin belki de tek zayıflığı sinirli olmasaydı. Anlamadığım da bu zaten bu gibi karakter nasıl olurda sinirine yenik düştü sürekli?

Anladım, o zaman Octivianus'un Mısır seferini neden hızlandırdıklarını açıklıyor. Octivanius daha Lepidus'u yenmeden hemen Mark Antony'e bağladılar olayı. İptal edilmesinin nedenini biliyor musun?
Oynayan adamı da çok severim ben, belki onun da etkisi vardır.

Reyting yüzünden iptal edilmişti sanırım, dizi zaten BBC ve HBO ortak yapımıydı.

@Smoker sen nasıl bu kadar fazla dizi izleyebiliyorsun şaşıyorum benim bitirdiğim diziden fazla bıraktığım dizi var cidden sıkılıp bırakmıyormusun hiç?
Rahat bir iş yaptığımdan mesai saatinde de dizi izleyebiliyorum. Bıraktığım diziler de oldu, sayısı az olsa da var; Mr. Robot, The Flash, Arrow ve House of Cards. House of Cards'ı beş sezon izledim, son sezonda bıraktım. Mr. Robot'u ikinci sezonun sonunda bıraktım. The Flash ve Arrow'u epey izledim, ama ne zaman bıraktığımı tam hatırlamıyorum. The Flash'ta Savitar diye hız tanrısı gibi bir şey gelmişti, o zaman bıraktım. Hem hikaye sürekli aynı şekilde ilerliyordu, hem de İris West isimli iğrenç bir karakter vardı içinde. Arrow da aynı şekilde ergen karakterlerin arasındaki gereksiz muhabbetler ile doldu. Roy Harper, Felicity Smoak ve hatta John Diggle bile artık rahatsız etmeye başlamıştı. Bunu nerede bıraktığımı tam hatırlamıyorum, ama herkes kahraman olmaya başlamıştı, o dönemlerde bıraktım.

Heh, hatırladım. Arrow karakteri Ra's Al Ghul ile dövüşüyor, böğrüne kocaman bir kılıç saplanıp, dağdan aşağı atıldığı hâlde ölmüyordu. O zaman bırakmıştım. Bir de izleyiciler arasında Olicity diye saçma sapan şeyler dönerdi.

Son düzenleme:
Anladım. Rome tarzı tarihi bir olayi ele alan diziler biliyorsan oneri verebilir misin? :d
Babylon Berlin var. 1929 yılında Almanya'da geçen bir hikaye. Nazilerin nasıl yavaş yavaş başa geçtiğini anlatıyor, hem de bunu Nazileri çok az göstererek yapıyor. Bu dizinin üçüncü sezon altyazısını ben çevirdim.
Hell on Wheels var. 1885 yılında Amerika'da geçen bir hikaye. İki demiryolu şirketinin ilk kıtalararası demiryolunu inşa etme mücadelelerini anlatıyor.
Mindhunter var. 1970'li yıllarda Amerika'da geçen bir hikaye. FBI'nin ilk kez seri katilleri araştırmaya başlaması ve bunun için kurduğu özel birimin yaptıklarını anlatan, gerçeğe çok yakın bir dizidir.
The Terror var, ama bunun sadece ilk sezonu tarihi bir olayı ele alıyor. Sana daha önce önerdim sanırım.
Band of Brothers var. İkinci Dünya Savaşı esnasında Amerikalı bir birliğin başından geçen gerçek olayları anlatıyor. Muhtemelen biliyorsundur.
Black Sails var. Bu da özellikle Karayipler'de İngilizler ve korsanlar arasındaki mücadeleyi anlatıyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Babylon Berlin var. 1929 yılında Almanya'da geçen bir hikaye. Nazilerin nasıl yavaş yavaş başa geçtiğini anlatıyor, hem de bunu Nazileri çok az göstererek yapıyor. Bu dizinin üçüncü sezon altyazısını ben çevirdim.
Hell on Wheels var. 1885 yılında Amerika'da geçen bir hikaye. İki demiryolu şirketinin ilk kıtalararası demiryolunu inşa etme mücadelelerini anlatıyor.
Mindhunter var. 1970'li yıllarda Amerika'da geçen bir hikaye. FBI'nin ilk kez seri katilleri araştırmaya başlaması ve bunun için kurduğu özel birimin yaptıklarını anlatan, gerçeğe çok yakın bir dizidir.
The Terror var, ama bunun sadece ilk sezonu tarihi bir olayı ele alıyor. Sana daha önce önerdim sanırım.
Band of Brothers var. İkinci Dünya Savaşı esnasında Amerikalı bir birliğin başından geçen gerçek olayları anlatıyor. Muhtemelen biliyorsundur.
Black Sails var. Bu da özellikle Karayipler'de İngilizler ve korsanlar arasındaki mücadeleyi anlatıyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Swamp Thing'i izledin mi?Onun ilk bölümlerini çok övüyorlardı kalitesi falan çok iyi diye.Sen izlemişsindir ama After Life'da güzeldir. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık