Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Sırf meraktan LCDP'nin yeni sezonun ilk 2 bölümüne de baktım. Yok hacı adamlar sırf olaylar uzasın diye o kadar kasmış ki karakterler kendi içerisinde mantıksızlıkta zirveye oynuyor. Ya abi salak mı bu ekip? İlk soygunda Berlin'in liderliğinde şikayet ettiker Nairobi darbe yaptı her şey çöp oldu, bu sefer de resmen geri zekalı gibi aynı şekilde Palermo'ya darbe yapıp liderlik vasfı en az olan, aralarında en çok hata yapan insan olan Tokyo'yu lider yapmaya falan kalkıyorlar.

Profesör, Lizbon'un yaşıyor olabileceği ihtimalini direkt düşünmüyor, Profesör'e Tokyo akıl veriyor(???). Şu saatten sonra gözümde daha da düşmeye devam ediyor. Sırf daha ne kadar batacağını merak ettiğimden bir ara bitiririm belki sezonu.

Mr.Robot 2. sezonda ara vermiştim bölüm 4 falan.Devam edeyim diyorum da olayları unutmuşum.Diğer sezonlarda olaylar doruğa çıkıyor mu yoksa bozdu mu izleyen var mı ?

Mr.Robot 2. sezonda ara vermiştim bölüm 4 falan.Devam edeyim diyorum da olayları unutmuşum.Diğer sezonlarda olaylar doruğa çıkıyor mu yoksa bozdu mu izleyen var mı ?
3.sezon biraz durgun gecsede ben 4 .sezonu çok beğendim.Son sezondaki bazı bölümler de Rami reyiz oyunculuğunu konuşturmus(4x7 olması lazım). Son sezon psikolojik olarak zirveye çıkıyor sonuda beni tatmin etti .Devam etmeni tavsiye ederim dostum.

Kidding çok güzel dizi ya. İlk sezonu önceden izlemiştim. Askerden dönünce de 2.yi izlerim dedim. dün yarısını, bugün kalanını gömdüm. Fevkalade.

The Handmaids Tale fena bir diziymiş, kitaptan uyarlamaymış sanırım ama duygudan duyguya girdim izlerken fena dram dizi.. :(
Kitap da çok güzeldi.Margaret Atwood'un yazdığı bir kitaptan uyarlama.Ama kitap sadece ilk sezonda geçen olayları anlatıyor.Geri kalan sezonlar bağımsız yani kitaptan.

İlk sezondaki tadı sonraki sezonlarda ben alamadım ama sırf Rami Malek için izlenir özellikle son sezonda oyunculuklar uçuyor.Finalini de ben çok beğendim üzerine baya yorum analiz yapılan bir final oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık