Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Better call saul son bölüm yani 5x8 imdb de 9.8 puan almıs baya kişi oylamış. Ekşide falan da insanlar cok beğenmişte bana sıkıcı geldi yahu 2 kişi bütün bölümü çölde geçirdiler :/
Eee bir Saul Goodman kolay olmuyor.

Değişimi iyi hissettirdiler şimdiye kadar. Bu bölümde de iyş bir adım attılar.

Westworld favori dizim. Oraya bir +1 de benden.
6 kişi olduk... :D
Westworld 1973 yapımı bir filmden uyarlama. Senin dünyadan haberin yok.

Bu filmi biliyorum ama izlemedim hatta eski bir dizide var Beyond Westworld diye ona da bakmadım.. Belki sezon bittikten sonrada bakarım ..

İlk sezon daki hava devam etseydi keşke sonraki sezon aynı havayı vermedi ama gerek konusu ve ortaya koyduğu dünya ,gerek cast seçimi, gerek akıcılığı son zamanların en iyi dizilerinden birisi yapıyor.Ortaya konan bilimkurgu muhtemelen günün birinde olabilecek bir şey ve insana bir çok hayal kurduruyor bu konseptin sonu yok.
2. sezon benim çok hoşuma gitmişti ama çoğu kişi soğumuş ancak 3. sezon gerçekten hakkını veriyor.. Bir ara mutlaka izle derim..
Hannibal 2x13'ü izledim.Bu kadar övülen bu bölüm beni de şaşırtmıştı ancak sanki diğer insanlar kadar etkilenmedim.Beklentimi mi yüksek tuttum yoksa bir noktayı mı kaçırdım anlamadım.İzleyipte şaşıranlar anlatabilir mi? 3.sezondan spoiler vermemek şartı ile.
O kadar güzel bir diziydi ki 2. sezondan sonra apar topar bitirme kararı almışlardı sanırım, o dönemde hayranları baya şoka girmişti. Bende 3. sezona bile bakmadım.. Hala da bilmiyorum. 2 sezon izledim.. Öyle hatırlayayım diye :D
Ben de izlicem inş :gamyon:
İzlersin inanıyorum xd

Hannibal 2x13'ü izledim.Bu kadar övülen bu bölüm beni de şaşırtmıştı ancak sanki diğer insanlar kadar etkilenmedim.Beklentimi mi yüksek tuttum yoksa bir noktayı mı kaçırdım anlamadım.İzleyipte şaşıranlar anlatabilir mi? 3.sezondan spoiler vermemek şartı ile.
Kral senin niye etkilenmediğini nasıl anlatalım mesela sen ne olmasını beklerdin o bölümde xd

6 kişi olduk... :D

Bu filmi biliyorum ama izlemedim hatta eski bir dizide var Beyond Westworld diye ona da bakmadım.. Belki sezon bittikten sonrada bakarım ..

2. sezon benim çok hoşuma gitmişti ama çoğu kişi soğumuş ancak 3. sezon gerçekten hakkını veriyor.. Bir ara mutlaka izle derim..

O kadar güzel bir diziydi ki 2. sezondan sonra apar topar bitirme kararı almışlardı sanırım, o dönemde hayranları baya şoka girmişti. Bende 3. sezona bile bakmadım.. Hala da bilmiyorum. 2 sezon izledim.. Öyle hatırlayayım diye :D

İzlersin inanıyorum xd
Bana sorarsan şimdi izlediğimiz hikaye Futureworld'da geçiyor. Dolores gerçek dünyaya hiç gitmedi yani.

Battlestar Galactica'yı izleyen, öneren var mı? Youtube'da müziğine denk geldim aşırı beğendim ama konusu beni şüpheye düşürüyor. Uzay temalı bilimkurguyu pek sevmiyorum. Boşuna vakit harcamak istemiyorum başlayarak, ikilemde kaldım. :/

Battlestar Galactica'yı izleyen, öneren var mı? Youtube'da müziğine denk geldim aşırı beğendim ama konusu beni şüpheye düşürüyor. Uzay temalı bilimkurguyu pek sevmiyorum. Boşuna vakit harcamak istemiyorum başlayarak, ikilemde kaldım. :/
Her ne yapıyorsan bırak ve izlemeye başla. Önce iki bölümlük mini seriyi izlemen lazım, ana dizi onun sonundan başlıyor. Çok farklı bölümler var, şu şekilde izlemen gerek.

Önce iki bölümlük mini seri, sonra ana dizinin birinci sezonu. İkinci sezonun 17. bölümüne kadar izle. Sonra Razor isimli film ve yedi bölümlük Razor Flashback isimli kısa seriyi izle. Sonra ikinci sezonu bitir. Üçüncü sezona başlamadan önce 10 bolimluk The Resistance isimli kısa seriyi izle ve üçüncü sezona başla. Üçüncü sezon normal izle. Dördüncü sezonu da 15. bölüme kadar izle, sonra The Plan isimli filmi izle. Sonra da dördüncü bölümün kalanını izlersin.

Bu seri bitince olayların öncesini anlatan Caprica dizisini ve Birinci Saylon Savaşı dönemini anlatan Blood and Chrome'yi izlersin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık