Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Şuanda izlediğim bir dizinin güzel bir sahnesini bir daha izlemek için YouTube a girdim. 2 tane önemli spoiler yedim rastgele ya valla şu YouTube a bir spoiler arayüzü neyin koysunlar herşeyi biz mi düşünelim :of: Bütün hevesim kaçtı.

La casa de papel bence ilk 2 sezonu içinde öyle matah değildi. Güzel sahbelerine rağmen bazı göze batar hatalar vardı ki bu beni iyice soğuttu seriden ve detaylar bile aklımda değil artık.

3. Sezonu izlemedim. Sözde kapitalizm eleştirisi var ve Çav Bella çalıyor. Ama Dali maskeleri her yerde satılıyor bitmiş bir hikaye 3. Sezonla tekrar karşımıza çıkıyor. Ölmüş Berlin bile popüler diye fbler ile geri dönüyor.

La casa de papel bence ilk 2 sezonu içinde öyle matah değildi. Güzel sahbelerine rağmen bazı göze batar hatalar vardı ki bu beni iyice soğuttu seriden ve detaylar bile aklımda değil artık.

3. Sezonu izlemedim. Sözde kapitalizm eleştirisi var ve Çav Bella çalıyor. Ama Dali maskeleri her yerde satılıyor bitmiş bir hikaye 3. Sezonla tekrar karşımıza çıkıyor. Ölmüş Berlin bile popüler diye fbler ile geri dönüyor.
İlk sezondan 10 bölüm izledim ve bıraktım. Devam etme isteği gelmedi içimden sonunu bile okumadım galiba uzun süre o kadar iplemedim yani. Çok zeki bir karakteri serinin temeline oturtuyorsun ve amacın akıl oyunlarıyla bezeli bir kurguyla insanları etkilemek. İyi güzel de arkadaş ne profesör o kadar zeki ne de yaptıkları icraatlar insanı dumur ediyor. Bu tarz bir dizi veya film izleyeceksem bünyede Liar Game, Death Note tarzı bir etki yaratmasını beklerim. Bu eserlerin en büyük olayları mindfuck zaten ve bunu yeteri kadar iyi yapamamışsan olmuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık