Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Ha bir de Gyp Rosetti var, görüp görebileceğin en orijinal karakterlerden biridir. Her gördüğün sahnede güleceksin ve söveceksin, garanti ederim.
Valla şuanda favori karaktere ihtiyacım yok her karakterin sahnelerini ilgi çekici buluyorum. Richard değişik bir tip şimdi nucyk'nin yancısı oldu tam görev adamı gibi baya yardımı olacağını düşünüyorum Nucky'e.
Jimmy'nin annesi Gillian'a hasta oldum ya kadın konuşurken kafasında dönen tilkileri ben görebiliyorum ekrandan :D

Lacasa büyük rezaletti, 8 bölüme toplamda 200 dk ayırmadım atlaya atlaya izledim. 3. sezonu izlememiş olan varsa devam etmesin seriye ilk iki sezon izleyip bıraksın. Spoilerde bu sezon neler olup bittiği yazmakta izlemek isteyen varsa okumasın.

6 bölüm geçen sezon sonu öldüğünü düşündüğüm nairobi'ye ayrılmış, saçma sapan duygu değişimleri vesaire. Gandia denen koruma palermo gazıyla kelepçeyi çözüp tek başına terör estiriyor. Sadece çelik yelekle ağır silahlara karşı geliyor, mermi yemiyor yediği işlemiyor. Çapraz ateş, karşıdan ateş hiç bir şey sökmüyor Nairobi'yi öldürene kadar.Sonra tek el bombası şarapneli ile patates oluyor ama yine ölmüyor. Rehineler arasında da Denverin trans kardeşi çıkıyor ne işe yarıyor ? Seride ki en gereksiz karakter arturo nöbetçiden silahı kapıyor, onu tutmaya yaradı bütün sezon.

Geçen sezon yakalanan lizbon'u kurtarma operasyonu yapıldı onu da anladık peki niye bankaya sokuldu tekrar ? Gandia denen karakteri olayın içine sokup fake bir kurtarma operasyonu yapıp helikopterle lizbonu çatıya bırakıp kaçtı dışarıda ki diğer adamamız marsilya. Ve bunu çok mühim bir şeymiş gibi sezon sonuna bırakmışlar.

Ve son olarak en saçmalanan kısım, karnı burnunda işkencecimiz kaçak duruma düşmüşken, sadece marsilya'nın kullandığı arabanın plakasından Profesörün yerini bulması, peki buldun hiç güvenlik tedbirin de mi yok gelip silahı kafasına doğrultması ve orada sezonun bitmesi ? :D:D

Berlini sevdik iyi hoş karakterdi ama her bölüm 10 dakika bunun flashbackine ayrılmış sebep ? Bende kavrayamadım.

Ha bir de Gyp Rosetti var, görüp görebileceğin en orijinal karakterlerden biridir. Her gördüğün sahnede güleceksin ve söveceksin, garanti ederim.
Jimmy, Gillian, Richard, Chalky favori karakterlerim şimdilik. Richard a çok sahne ayrılmıyor ama keyifle izliyorum. Eli Thompson en sevimsiz karakter bana göre. Ana karakter Nucky'de tüm hatlarıyla başarılı 2x11 gyp gelmedi hala.

Jimmy, Gillian, Richard, Chalky favori karakterlerim şimdilik. Richard a çok sahne ayrılmıyor ama keyifle izliyorum. Eli Thompson en sevimsiz karakter bana göre. Ana karakter Nucky'de tüm hatlarıyla başarılı 2x11 gyp gelmedi hala.
Gyp üçüncü sezonda geliyordu sanırım. Jimmy ve Gillian'ı hiç sevmedim ben, sevimsiz tiplerdi. Richard'ın yıldızı da üçüncü sezonda parlıyor.

Lacasa büyük rezaletti, 8 bölüme toplamda 200 dk ayırmadım atlaya atlaya izledim. 3. sezonu izlememiş olan varsa devam etmesin seriye ilk iki sezon izleyip bıraksın. Spoilerde bu sezon neler olup bittiği yazmakta izlemek isteyen varsa okumasın.

6 bölüm geçen sezon sonu öldüğünü düşündüğüm nairobi'ye ayrılmış, saçma sapan duygu değişimleri vesaire. Gandia denen koruma palermo gazıyla kelepçeyi çözüp tek başına terör estiriyor. Sadece çelik yelekle ağır silahlara karşı geliyor, mermi yemiyor yediği işlemiyor. Çapraz ateş, karşıdan ateş hiç bir şey sökmüyor Nairobi'yi öldürene kadar.Sonra tek el bombası şarapneli ile patates oluyor ama yine ölmüyor. Rehineler arasında da Denverin trans kardeşi çıkıyor ne işe yarıyor ? Seride ki en gereksiz karakter arturo nöbetçiden silahı kapıyor, onu tutmaya yaradı bütün sezon.

Geçen sezon yakalanan lizbon'u kurtarma operasyonu yapıldı onu da anladık peki niye bankaya sokuldu tekrar ? Gandia denen karakteri olayın içine sokup fake bir kurtarma operasyonu yapıp helikopterle lizbonu çatıya bırakıp kaçtı dışarıda ki diğer adamamız marsilya. Ve bunu çok mühim bir şeymiş gibi sezon sonuna bırakmışlar.

Ve son olarak en saçmalanan kısım, karnı burnunda işkencecimiz kaçak duruma düşmüşken, sadece marsilya'nın kullandığı arabanın plakasından Profesörün yerini bulması, peki buldun hiç güvenlik tedbirin de mi yok gelip silahı kafasına doğrultması ve orada sezonun bitmesi ? :D:D

Berlini sevdik iyi hoş karakterdi ama her bölüm 10 dakika bunun flashbackine ayrılmış sebep ? Bende kavrayamadım.
Gandia meselesi tamamıyla rezaletti, o konuda haklısın. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceleyen, herkesin psikolojisini dahi plana katan Mr. Professor, her ne kadar Palermo ve Gandia'yı 5 sene evvel çözse de bu iki elemanın yan yana gelebileceğini hesap edememiş. Olm dakika başı "Palermo şöyle egoist, böyle kaosçu" diyeceğine, en tehlikeli iki elemanı ayrı yere kitlet be. Hadi onu geçtim, Pro'nun olaylardan haberi yok diyelim. Kardeş, aşağıda çıt çıksa aşağıya bazukayla inen Tokyo ve tayfası neden Rio ve Gandia bağrışmalarında sağırlar? 1 ve 2. sezonda da böyleydi ya, adam havaya kurşun atsa duyan olmaz ama çıt sesine ansızın uyanıyorlar falan. Rio malı Denver'in dediği gibi, hiç bir şey yapmamış ya, adamlar Gandia'yı tehdit haline getirtmek için yırtınmışlar bildiğin. Gandia kaçıyor, Tokyo hanım aşağıya yeni inmiş falan, cidden çok ucuz kurgu ya.

Bunların haricinde, o karının Pro'yu bulması bekleniliyordu zaten, iki sezondur kaçak durumda bu adam. Gelecek sezonda "bu da planımın parçasıydı, beni bulacağını hesaplamıştım" diyecektir muhtemelen. Berlin meselesinde haklılar, geçen sezonlarda da bol bol FB görüyorduk, bu sezonda da gördük. Berlin bu planda ana rol sahibi ve iki çete üyesiyle yakından alakadar, o yüzden bu kadar sık gösterilmesinde benim için sakınca yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık