Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Dediğin gibi oldu hakikaten. Sadece sonunun böyle biteceğini bilmiyordum. En üstteyken anında dibe geçmek bu olsa gerek. Hukumetle arasi iyi olmak,Cali karteline istedigini yaptirtacak guce sahip olmak,ABD'nin silah tasimaciligini ustlenip ABD'yle arayi iyi tutmak ama gel gor ki ticaret antlasmasina kurban git. :D Amado karakteri hakkında ne düşünüyorsun bu arada? Felix'in belki kendisini ortak olarak gordugu tek kisi bile olabilir. Ajan Breslin ile konusurken eger kafayi kullanirsa en buyuk kartel olabilir demisti.
Amado karakteri com büyük işler yapacak. Yeni sezonda onu anlatırlar muhtemelen.

24 dizisini izleyen var mıdır burada acaba? Geçen yıllarda ilk sezonu izlemiştim, şimdi de 2. sezona başladım. Güzel dizi. Jack Bauer akar. Dizinin konseptini de beğeniyorum, tüm olaylar 24 saat içerisinde gerçekleşiyor, 24 bölüm her bölümde 1 saat geçiyor, olaylar gerçek zamanla eşdeğer gidiyor. Tuhaf bir gerilim var dizide.

24 dizisini izleyen var mıdır burada acaba? Geçen yıllarda ilk sezonu izlemiştim, şimdi de 2. sezona başladım. Güzel dizi. Jack Bauer akar. Dizinin konseptini de beğeniyorum, tüm olaylar 24 saat içerisinde gerçekleşiyor, 24 bölüm her bölümde 1 saat geçiyor, olaylar gerçek zamanla eşdeğer gidiyor. Tuhaf bir gerilim var dizide.
Listemde, namını çok duydum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık