Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

TBBT'ye kaldığım yerden devam ediyorum da dizi çok bozdu ya.

İlk sezonlardaki tadını yakalayamıyorum. Howard, Raj ve hatta Sheldon bile komik gelmiyor artık. Yine de bitireceğim, ergenliğimde güzel zamanlar geçirtmişti.

Sadece geçmişi mi işliyor yoksa Saul Goodman abinin şu an neler yaptığını filan da anlatıyor mu?
Aslında Saul Goodman odaklı olsa da Mike da çok mühim bir karakter seri içinde. O ve Saul ile iki koldan anlatılıyor hikaye ve Breaking Bad'de Walter ve Jesse'nin hayatına girdikleri andaki konum, durum ve psikolojiye nasıl geldiklerini anlatıyor. Her sezon başında ve yanlış hatırlamıyorsam sonunda Saul'un gelecekte nasıl bir hayat sürdüğünü gösteren sahneler oluyor.

Cevaplamışlar ama yazayım dedim yine de. :)

Aslında Saul Goodman odaklı olsa da Mike da çok mühim bir karakter seri içinde. O ve Saul ile iki koldan anlatılıyor hikaye ve Breaking Bad'de Walter ve Jesse'nin hayatına girdikleri andaki konum, durum ve psikolojiye nasıl geldiklerini anlatıyor. Her sezon başında ve yanlış hatırlamıyorsam sonunda Saul'un gelecekte nasıl bir hayat sürdüğünü gösteren sahneler oluyor.

Cevaplamışlar ama yazayım dedim yine de. :)
Anladım. Geçmişleri çok ilgimi çekmiyor ya.

Anladım. Geçmişleri çok ilgimi çekmiyor ya.
Onlar ilgi çekici hale getirmişler emin ol. :)

Öncülü olan dizinin ekmeğini yiyen sıradan spin offlardan değil bu. Bambaşka bir şey. Taş gibi taş. Benim için Breaking Bad kadar güzel hatta yer yer aşıyor bile. Böyle düşünen de az değil dizi bunu düşündürtmeye itiyor resmen.

Öncülü olan dizinin ekmeğini yiyen sıradan spin offlardan değil bu. Bambaşka bir şey. Taş gibi taş. Benim için Breaking Bad kadar güzel hatta yer yer aşıyor bile. Böyle düşünen de az değil dizi bunu düşündürtmeye itiyor resmen.
Hmm. Anladım, belki bakarım.

The Sopranos 2x8'deyim şu an. Önce onu bitireyim ama.

Dizi bb kadar kaliteli ama bence Jimmy'nin artık bir an önce Saul Goodman'a dönmesi lazım o konuda biraz yavaşlar. Bence dizinin en güzel tarafı Mike'ın yan hikayesi. Çok kral karakter .

TBBT'ye kaldığım yerden devam ediyorum da dizi çok bozdu ya.

İlk sezonlardaki tadını yakalayamıyorum. Howard, Raj ve hatta Sheldon bile komik gelmiyor artık. Yine de bitireceğim, ergenliğimde güzel zamanlar geçirtmişti.
10-11-12ye kadar öyleydi haklısın ama bu sezonlarda eski tadı hissediyor insan. Hatta 12.sezon çok iyiydi. Sen nerdesin?

The Man In The High Castle'in ilk bolumunu izledim ve genel olarak Nazi'leri guzel bir sekilde yansittiklarini dusundum. Ilerki bolumlerde Hitler'in olumuyle Himmler ve Goebelss arasinda bir cekismede kazanan her kim olursa olsun Japonya Imparatorlugu'nu hemen nukleer silahla bombalayacak denildi, sanki bir paylasim veya doyumsuzluktan dolayi Japonya-Nazi Almanyasi karsi karsiya gelecek gibi ve birde Amerika'nın tumunu isteyen bir Nazi Almanyasi var. Rommel'in basa gelmesini isterim ama Hitler fisini cekecek gibi :(
Mevzu çok başka yerlere kayacak. Tahmin etmek çok zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık