Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Artie son derece uyuz bir adam. İlerde anlarsın ne mal olduğunu. Dizide kimseyi sevmesen bile Silvio Dante babayı kesin seversin. Adam gibi adamın hasıdır. Ben Paulie Gualtieri'yi çok severdim.
Bizim Pussy'i de beğendim. Şu an için Tony, Chris ve Uncle Jun dışı aile üyeleri çok tanıtılmadı. Biraz da ondan favori karakterim çıkmaması.

Bully bir tip olması okey, kendini kanıtlamaya çalışması da eyvallah. Güzel. Ama adam tam bir dengesiz. Gitti Meadow'a uyuşturucu verdi, yanındaki elemanla gitti Jun'a çöktü sonra "Abi ben ettim siz etmeyin," triplerine girdi. Sonra tehlike geçti sanıp tekrar Tony'e atarlandı, tekrar eski moduna döndü. :D

Biri de çıkıp demiyor ki aga bu nedir? :D

Ben Tony'nin yerinde olsam aileye filan almam bunu ha.
O özendiği kişi yani T gibi olmaya çalışıyor.Tabi dönemden dolayı ve çekirdekten yetişmediği için hataları çok.Ama T oğlu gibi sever onu bu yüzden yeri farklı.Meadow da illa ki malı bulacak kız.En azından sahte ürün yerine benden alsın modun da chris.Pek yanlışı yoktu bence o mevzuda.Tabi uyuşturucuya karşıyız :D

O özendiği kişi yani T gibi olmaya çalışıyor.Tabi dönemden dolayı ve çekirdekten yetişmediği için hataları çok.Ama T oğlu gibi sever onu bu yüzden yeri farklı.Meadow da illa ki malı bulacak kız.En azından sahte ürün yerine benden alsın modun da chris.Pek yanlışı yoktu bence o mevzuda.Tabi uyuşturucuya karşıyız :D
Evet dediğin gibi düşünüp verdi zaten. Ama sorun o değil yaw. Bunu yaptıktan sonra Tony'nin kendisini öldüreceğinden korktu, altına etti resmen Jun'un adamları buna çökünce. Sonra tehlike geçince aynı tavırlara devam etti. Ben ona uyuz oldum. :D İnsan biraz ders alır.

Oz dizisi iyimidir bir fikri olan var mı?Boş yere başlayıp hayal kırıklığına uğramayayım.
Sorduğun soru direkt olarak çarpılma sebebi abi. Bugüne kadar izlediğim en iyi dizidir. Kalite olarak Oz'a en yakın olarak gösterebileceğim dizi ise The Sopranos. Bunlar bu alemin kralıdır, sadece Oz'a değil izlemediysen The Sopranos'a da başla. Artık hangisini önce izlersen işte

Son düzenleme:
Oz dizisi iyimidir bir fikri olan var mı?Boş yere başlayıp hayal kırıklığına uğramayayım.
Ben izlemedim ama hayatı boyunca yabancı dizi izlememiş arkadaşıma tavsiye etmiştim çünkü hapishane dizisi varsa izlerim demişti. Bende Oz'u söylemiştim. Baya beğenmişti. Hala şakasına bana bu hayatta ki tek katkın o diziyi söylemek der :D 7-8 senedir en yakın arkadaşımdır.

Sorduğun soru direkt olarak çarpılma sebebi abi. Bugüne kadar izlediğim en iyi dizidir. Kalite olarak Oz'a en yakın olarak gösterebileceğim dizi ise The Sopranos. Bunlar bu alemin kralıdır, sadece Oz'a değil izlemediysen The Sopranos'a da başla. Artık hangisini önce izlersen işte
Dostum forumda OZ konusu var, hiçbiriniz yorum yapmıyorsunuz. :D Madem bu kadar seveni var gelsenize iki sohbet edek, Ryan O'reily övek, Vern'e giydirek. Ne bileyim Keller'ın nasıl bir ruh hastası olduğundan filan bahsedelim.

Cast olmamış bir kere, hem de hiç. Bunun yanında şehirden o havayı alamıyorsun. Sonra hikayenin anlatılış biçimi çekici değil, ırkçılık olayının da suyunu çıkarmışlar göze parmak sokmuşlar. Hikayenin acelesi var sanki bir yerlere yetişmeye çalışıyor gibi ve yetişmeye çalıştığı yere seni peşinden sürükleyemiyor. Ben beğenmedim, beğenen arkadaşlara iyi seyirler :good:
Bence biraz sabret bu zenci muhabbeti göstermelik, arkasında büyük olaylar olucak. Gökten ahtapot benzeri şeyler yağıyor, adrein veidth bir şeyler planlıyor, dr manhhattın dünyaya dönücek ortalık karışınca baya şaşırıcaz wacthmen finalinde ki gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık