Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Neden olmamış ?
Cast olmamış bir kere, hem de hiç. Bunun yanında şehirden o havayı alamıyorsun. Sonra hikayenin anlatılış biçimi çekici değil, ırkçılık olayının da suyunu çıkarmışlar göze parmak sokmuşlar. Hikayenin acelesi var sanki bir yerlere yetişmeye çalışıyor gibi ve yetişmeye çalıştığı yere seni peşinden sürükleyemiyor. Ben beğenmedim, beğenen arkadaşlara iyi seyirler :good:

Diziye her türlü ısınırsın kendini gördüğün karakter bulursun.7 ye kadar sevmen lazımdı aslında dizi eşiği 5.bölüm falan bana göre :D Her türlü favori dizilerinden olacak merak etme :good:
Yok diziyi sevdim. Artie dışı sempatik bulduğum karakter yok şu an için. Bir de terapist apla sanırım. Karakterler de kötü değil zaten bahsettiğim şey "favori" karakterim çıkmamasıydı şu an için.

Büyük 3'lüyü tamamlamadan ölmeyeceğim. :D Bitirince de The Wire geçerim.

Yok diziyi sevdim. Artie dışı sempatik bulduğum karakter yok şu an için. Bir de terapist apla sanırım. Karakterler de kötü değil zaten bahsettiğim şey "favori" karakterim çıkmamasıydı şu an için.

Büyük 3'lüyü tamamlamadan ölmeyeceğim. :D Bitirince de The Wire geçerim.
Isınırsın seversin bulursun karakterini dert etme :D Chris den neden nefret ettin ki normal birisi :bilmem:

The sopranos bence ana karakterin sırtladığı dizilerden. Öyle game of thrones ve lost tarzı değil. Tabi sevdiğim karakterler var oyunculuklar iyi hikayeleri iyi ama The Sopranos demek bana göre yüzde 90 T'dir.

Isınırsın seversin bulursun karakterini dert etme :D Chris den neden nefret ettin ki normal birisi :bilmem:
Bully bir tip olması okey, kendini kanıtlamaya çalışması da eyvallah. Güzel. Ama adam tam bir dengesiz. Gitti Meadow'a uyuşturucu verdi, yanındaki elemanla gitti Jun'a çöktü sonra "Abi ben ettim siz etmeyin," triplerine girdi. Sonra tehlike geçti sanıp tekrar Tony'e atarlandı, tekrar eski moduna döndü. :D

Biri de çıkıp demiyor ki aga bu nedir? :D

Ben Tony'nin yerinde olsam aileye filan almam bunu ha.

@Death Knight

1x7'deyim The Sopranos'da. Şu an için sevdiğim bir karakter yok, ama arkadaş ileride ısınırsın diyor. Artie'yi sempatik buldum bir. Chris'den nefret ettim.
Artie son derece uyuz bir adam. İlerde anlarsın ne mal olduğunu. Dizide kimseyi sevmesen bile Silvio Dante babayı kesin seversin. Adam gibi adamın hasıdır. Ben Paulie Gualtieri'yi çok severdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık