Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bu arada Geralt'ın neden sakalı yok ve neden sadece bir kılıcı var sorularının cevapları kitaplarda. Geralt sakal bırakmayı hiçbir zaman sevmemiştir ve kılıçlarından birini hep atında bırakır çünkü gümüş kılıçlar oldukça değerli ve Witcherlar karın tokluğuna çalışıyor, yani gerekmedikçe kullanmamaya özen gösteriyor. Kayıp kılıç atında anlayacağınız.

Dikkatimi çeken şey Dandelion'ı göremedim bütçe kısık diye Dandelion'ı silmiş olmasınlar sakın.

Kitapları okumadım ama araştırmışlığım vardır özellikle oyunla arasındaki farkları okurken karakterlere de bir göz attım. Yanlış hatırlamıyorsam bu kadının kitaplardaki tasvirinde onu gören herkesin dibini düşürecek kadar karizmatik ve çekici olduğundan bahsediyordu. Şimdi oyundaki kadar güzel bir kadını anca Eva Green'le anlaşırlarsa bulabilirlerdi ona tamam da bu seçtikleri oyuncu için herkesi etkileyecek kadar karizmatik,çekici biri diyebilir misin? Kadın resmen dabbe filmlerinden herhangi birindeki içine cin girmiş gelin rolü oynayan figüranlara benziyor lan. Hayır onu da geçtim bu dizinin kitlesinin büyük bir kısmını oyundan gelen insanlar oluşturacak. Hani sadece kitabı okumuş adamlar bile oyundaki Yen'i görse şu karaktere yüz kıvırır ne gereği var bu kadar önemli bir karakter için beklentiyi böyle düşük tutmalarının. Neyse her halükarda izleyeceğiz zaten
Eva Green'i alsalardı CGI için para kalmazdı muhtemelen. Çok iyi olurdu orası ayrı.

Yen o kadar kötü durmuyor fotoğraflara nazaran ama Triss :/ ha bir de yeşil renkli olan ırkı siyahi yapmışlar buna da :/ onun dışında göze batan bir şey yok. Cavill da Ciri'yi oynayan kız da iyi duruyor.
Netflix ve onun olur olmadık yerlere siyahi sokma hastalığı. Hiç ediyorlar güzelim şeyleri.

Ben kitaplarını okumadım, sadece oyunlarını oynadım hoşuma gitti aslında oyunla kıyaslama yapmak istemiyorum içten içe çünkü (oyunları oynadığımda 9 sezonluk bi diziye başlamışım gibi geliyor zaten :D )

İnsanın beklediğine değiyor bu dizi. Değişik yerlere gitmeye başlamış konu. Westworld 3.sezon fragmanı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık