Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Oz 2x3

Ya Beecher sen nasıl bir kral oldun öyle, adam öldürmeyip süründürüyor. Bu adam hep zekiydi, zaten Harvard mezunu şaşmamak gerek, fakat hapishane ortamında bunu kullanmaya başlaması biraz uzun sürdü.

Onun dışında kesinlikle "Ulan bu adam çok iyi oynatıyor herkesi ha" dediğim tek kişi O'Reilly. Adam herkesi birbirine düşürüp en az kayıpla kurtuluyor.

La Casa De Papel 3.sezon gelmiş. ST 3.sezona daha bakmadım gerçi, neyse ona sonra bakarız. Dark 2.sezon güzeldi bu arada, şimdi 1 sene bekleyeceğiz ama 3.sezonu kaliteli yapsınlar, biz bekleriz sorun değil.

La Casa De Papel 3.sezon gelmiş. ST 3.sezona daha bakmadım gerçi, neyse ona sonra bakarız. Dark 2.sezon güzeldi bu arada, şimdi 1 sene bekleyeceğiz ama 3.sezonu kaliteli yapsınlar, biz bekleriz sorun değil.
berlin'den sonra hiç izleyesim yok 3 sezon'la ilgili yorumlara bakar öyle karar veririm artık.

Yennefer hiç olmamış gibi geldi bana. Neyse gidip oyunları bitireyim. Witcher teaser.

Şunu paylaşmaya gelmiştim. Ne gibisi be dostum :/ Yaptığınız yapacağınız cast seçiminin de sjw muhabbetinin de Allah belasını versin lan. O nasıl Yennefer Allah'sızlar. Hele Triss, o cennet mahallesinden çıkma tipse eğer vay ki ne vay. Ulan yapacağınız şey çok basitti ırkını seveyim etnik kökenini seveyim karaktere uyacak bir tip seçecektiniz işte *******. Lanet gelsin ne diyelim ki

Ben beğendim oyun'la kıyaslamanın bir anlamı yok sonucta kitap'dan uyarlanıyor.
Şunu paylaşmaya gelmiştim. Ne gibisi be dostum :/ Yaptığınız yapacağınız cast seçiminin de sjw muhabbetinin de Allah belasını versin lan. O nasıl Yennefer Allah'sızlar. Hele Triss, o cennet mahallesinden çıkma tipse eğer vay ki ne vay. Ulan yapacağınız şey çok basitti ırkını seveyim etnik kökenini seveyim karaktere uyacak bir tip seçecektiniz işte *******. Lanet gelsin ne diyelim ki
Üstteki arkadaşın da dediği gibi kitapları okuyanlar beğenmiş, oyunlardan gelenler beğenmemiş. Kitaba uyuyor diyorlar karakteri.

Pek etkileyici olmamış sanki amatör çekim yapmışlar bazı yerlerde.

Ama beklemek lazım umarım izlenilecek seviyede olur, bekleyen diğer arkadaşlar da biraz ayarlı bir beklenti içine girsinler :oleyo2:
İlk sezon olduğu için bütçe kısıtlı olabilir. 2.sezon için onay alır ve beğeni toplarsa daha düzgün yapabilirler.

Üstteki arkadaşın da dediği gibi kitapları okuyanlar beğenmiş, oyunlardan gelenler beğenmemiş. Kitaba uyuyor diyorlar karakteri.
Kitapları okumadım ama araştırmışlığım vardır özellikle oyunla arasındaki farkları okurken karakterlere de bir göz attım. Yanlış hatırlamıyorsam bu kadının kitaplardaki tasvirinde onu gören herkesin dibini düşürecek kadar karizmatik ve çekici olduğundan bahsediyordu. Şimdi oyundaki kadar güzel bir kadını anca Eva Green'le anlaşırlarsa bulabilirlerdi ona tamam da bu seçtikleri oyuncu için herkesi etkileyecek kadar karizmatik,çekici biri diyebilir misin? Kadın resmen dabbe filmlerinden herhangi birindeki içine cin girmiş gelin rolü oynayan figüranlara benziyor lan. Hayır onu da geçtim bu dizinin kitlesinin büyük bir kısmını oyundan gelen insanlar oluşturacak. Hani sadece kitabı okumuş adamlar bile oyundaki Yen'i görse şu karaktere yüz kıvırır ne gereği var bu kadar önemli bir karakter için beklentiyi böyle düşük tutmalarının. Neyse her halükarda izleyeceğiz zaten

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık