Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Arkadaşlar Game of Thrones son sezonunu izleyebileceğim bir site var mı, sezon bitsin izleyeyim dedim her yerde teliften dolayı kaldırılmış.

The Sopranosa başlama girişimlerim olmuştu ama iki bölümü sarmamıştı izleyememiştim. Geçenlerde dişimi sıktım ve izledim. Şimdi ilk sezonu bitirdim ve cidden keyifli diziymiş. Herkese tavsiye ederim. Tony soprano karakteri cidden çok oturmuş ve kendini çok iyi izletiyor. Karakterler ilk başta çok itici gelse de zamanla sevdim. Psikiyatrist sahneleri dizinin en güzel sahneleri bence. Christopher karakterinin gelişimini merak ediyorum bakalım :gamyon:

Çernobil, Çernobil, Çernobil.

Bayadır dizi izlemiyordum ama her dakikasına değdi. Çok kaliteli. Başka yapımlarla vakit kaybetmeden gidin, oturun ve izleyin.

4. bölümdeki:

Çatı temizleme sahnesi neydi öyle ya? Sahne boyunca şu cihazın çıkardığı ses ne geriyor be.

-You're done.

Çernobil'in ilk bölümünü izledim az önce. Normalde bitmesini bekleyecektim ama 4 gün daha dayanamadım açıkçası.

Atmosfer cidden muazzam. O kadar iyi ki hayatımda ilk kez bir sahnede korku ve endişeyi bu kadar net hissedebilmiştim.

Ekrana bağladı resmen kafamı başka yöne çeviremedim. Bu tarz konular da hep ilgi alanın olduğundan beni ekstra kendine bağladı.

Genç müdendis başı ve ayakkabı işçisinden müdür bölümü özellikle ülkemiz için tokat gibi sahne resmen.
HBO dizi işini iyi biliyor.Masraftan kaçmamışlar her şey mükemmel.Az daha bölüm diye kıvranırız artık :D

The Sopranosa başlama girişimlerim olmuştu ama iki bölümü sarmamıştı izleyememiştim. Geçenlerde dişimi sıktım ve izledim. Şimdi ilk sezonu bitirdim ve cidden keyifli diziymiş. Herkese tavsiye ederim. Tony soprano karakteri cidden çok oturmuş ve kendini çok iyi izletiyor. Karakterler ilk başta çok itici gelse de zamanla sevdim. Psikiyatrist sahneleri dizinin en güzel sahneleri bence. Christopher karakterinin gelişimini merak ediyorum bakalım :gamyon:
Arada açıp izlediğim tek dizi.Her şeyiyle seversin.Karakterlerin işlenişi muazzamdır.Müzikleri de güzel seçilmiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık