Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Devrim Ordusu ve Karasakal Korsanları Savaşı

• Konbuyu başlatan Sabo
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakıyoruz Shiryu gerçekten Magellana denk mi? Magellan Teachin bütün tayfayı tekliyor. Shiryu teklenen tayfaya katılıyor. He işler yoluna gitmese ayrılacaktı ama sence Teach ve tayfasını Magellan gibi orda yenebilir miydi? 2. bir gerçek daha var o Shiryuyu tıkmışlar İd ye. Zaten pozisyon olarakta Magellan üstte Shiryudan. Bence de Shiryu Burgessten güçlüdür ama Burgessi ezen adamlar Shiryuu denk dövüşür mü? hiç sanmam.

Çok varsayım var cümlelerinde,Shiryuu Magellana denk ben demiyorum mangada gçen bir şey,Magellan zor zar yenmeyi başarmış Shiryuu yu.Çok yakın güçleri yani.(buda mangada geçiyor).

Yenerdi yenemezdi bilemeyizki,ama Magellana neredeyse denk biri,yenebilirdi.

Teach başarılı olamasaydı,zaten dağılcaklardı kendin söylemişsin.

Teach bir iki adamı amiral ile kapışabilecek seviyededir.Shiryuuda bunlardan biri.

Teach ve adamları niye ezik görülüyor,Shanksta yonkou Teachte.

Dostum Luffy zaten serinin Bug'u artık sizide sıkmadı mı Luffy'nin her önüne geleni yenmesi. Adult filmler gibi sonunu bilsende yine izliyorsun ya o kafalardayız
Yo Kizaru'yu ya da Magellan'ı ya da herhangi birisini yenemedi. Yahu 2 yıl öncesinde yaşananları unuttunuz herhalde.:S

Yo Kizaru'yu ya da Magellan'ı ya da herhangi birisini yenemedi. Yahu 2 yıl öncesinde yaşananları unuttunuz herhalde.:S
Olayın içine ana karakteri katarsak ortaya zaten anlamsız bir sonuç çıkıyor. Yan karakter arasında kıyaslamayı yaparsak daha doğru olur yoksa önceki söylediğime geliyoruz tekrar.

Alpamise katılıyorum,Ben zaten one piece i Luffy her önüne çıkanı yenmediği için okuyup takip ediyorum.

Bleach ile karıştırdınız galiba.One piece, güç dinamiklerine laf edilecek en son seridir.

Olayın içine ana karakteri katarsak ortaya zaten anlamsız bir sonuç çıkıyor. Yan karakter arasında kıyaslamayı yaparsak daha doğru olur yoksa önceki söylediğime geliyoruz tekrar.
Ama şu da var. Yani Mangaka o hissi vermesi lazım. Yani harbiden Luffy'nin gücü yetti diyebilmemeiz lazım. Ben bunun olacağını varsayarak öyle diyorum. Yine de yenebilecek birileri olabilir bence.

@Cavitq11

Saol kardeşim.:D

Adam mirasçının en kralını tokatlamış Sabo kim
Ahahaha tokatladı doğru aptallığına yansın dursun ace öldü gitti sonuçta dediğin gibi de oldu. Mera merayı hakkını vererek kullanmadı şimdi sabo daha saatler olmadı alalı 1. tümenini en başından beri yanında olup herkesi ezerim asasrım keserim takılan adamını tokat manyağı yaptı ki kahpe olarak indirmeye calıstı arkadan ondada başarılı olamadı. Dragon gibi baba var orada gelsin teache elini öptürür.

Burgess'in Teach'in sağ kolu olduğunu düşünen var mı ? Bu adam Level 6 tayfası için hükümeti kandırdı, Burgess'te sağ kol olacak potansiyel olsa Teach o kadar zahmete girmezdi. Shiryu ve diğer Level 6 tayfasından birisidir sağ kol, Burgess'in ilk 3'te olduğunu bile düşünmüyorum.

E.Oda tümen sıralarının güçle bir alakası olmadığını SBS'de açıklamıştı zaten.

Şimdi birşey diyeceğim burada diyecekler ki hatersin birini övsem fanısın derler ne yazsam bilemedim.Burada fanlık yapanlar belli neyse ben susayım en iyisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık