Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Denizin Şövalyesi Jinbe

Tiger'a ben de haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Hiç olmayacak kisilere yenildi. Bana göre de 1 numaralı Balikadam Tiger'dir. Adamdaki liderlik vasfı çok yüksektir. Arlong u bile hizaya getirebilecek liderlik vasfı var. Jimbei de Arlong üzerinde çalışma yaptı ama Tiger kadar başarılı olamadı.

Bence Tiger olduğu noktadankinden çok daha güçlüdür ama o noktada ölmesi gerektiğinden öldü.
Aslında Jinbe'yi de adam eden Fisher Tiger'dı. Ryuugu Krallığı'nda askerken ve Güneş Korsanları yeni kurulduğunda Jinbe'nin şimdiki halinden çok daha acımasız ve umursamaz olduğunu görüyoruz.

Güzel yazı olmuş eline sağlık,

Tiger güç olarak ezikti, Jinbei o dönemde dahi çok daha güçlüydü, sadece Tiger'a olan hürmetinden korsan olmayı kabul etti, öte yandan kişilik olarak da Tiger'ı sevmiyorum ben, şu "hiç kimseyi öldürmüyoruz" muhabbeti kadar saçma bir olay yok, barışçıl olmanında bir adabı vardır hani, sonuçta evcilik oynamıyorsunuz o gemide..

Güzel yazı olmuş eline sağlık,

Tiger güç olarak ezikti, Jinbei o dönemde dahi çok daha güçlüydü, sadece Tiger'a olan hürmetinden korsan olmayı kabul etti, öte yandan kişilik olarak da Tiger'ı sevmiyorum ben, şu "hiç kimseyi öldürmüyoruz" muhabbeti kadar saçma bir olay yok, barışçıl olmanında bir adabı vardır hani, sonuçta evcilik oynamıyorsunuz o gemide..
Yorumun için teşekkürler :). One Piece evreninin şartlarına baktığımızda kimseyi öldürmeme ilkesini destekliyorum ben. Serideki bütün iyi kalpli korsanlar insan öldürmüyor, eğer Güneş Korsanları öldürseydi biraz vahşice kaçabilirdi ve tabi ki Fisher Tiger'ı bu kadar saygı duyulası bir adam yapmazdı (tabi bu kişiye göre değişir =).

Yorumun için teşekkürler :). One Piece evreninin şartlarına baktığımızda kimseyi öldürmeme ilkesini destekliyorum ben. Serideki bütün iyi kalpli korsanlar insan öldürmüyor, eğer Güneş Korsanları öldürseydi biraz vahşice kaçabilirdi ve tabi ki Fisher Tiger'ı bu kadar saygı duyulası bir adam yapmazdı (tabi bu kişiye göre değişir =).
Bizim tayfa dışında böyle bir korsan tayfası gelmiyor aklıma :), ki bizimkilerin hiç kimseyi öldürmüyor oluşu da aşırı zorlama hele ki Zoro'nun kestiği kişilerin dahi ölmemesi :(..

Lol :D Adam öyle bir kesiyor ki öldürmüyor. Hem en güclü saldiralarini kullanıyor hem de öldürmüyor :fool:
Güçsüz adamları keserken öldürmemek için kılıcının ters yüzünü kullanıyor, yine de Nami bunun bile ölümcül olabileceğini söylemişti Zoro'ya :D. Yani herkes Zoro'nun en güçlü saldırılarına dayanabilecek kadar ölümsüz değil :D.

Güçsüz adamları keserken öldürmemek için kılıcının ters yüzünü kullanıyor, yine de Nami bunun bile ölümcül olabileceğini söylemişti Zoro'ya :D. Yani herkes Zoro'nun en güçlü saldırılarına dayanabilecek kadar ölümsüz değil :D.
Onu bildiğim kadarıyla sadece Galley-La şirketindeki işçilere karşı yaptı, ezik denizcileri, rakip korsanları falan bildiğin kesiyor..

zoro hulk gibi hak edene hak ettiği kadar güç uyguluyor, yanında nami olması gerekmiyor her seferinde tersini kulladığını anlamak için. rakipten kan çıkmıyorsa tersidir, bir dofun(manga 698) kesmelere bak birde zoroya

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık