Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Denizciler

Bu Oluşum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 77 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    170
Denizcilerin sonu yakın gibi. Çapraz birlik devrimciler+Bir kaç müttefik ile denizciler tarihe karışacak
Usta biz hala darbeyi bekliyoruz. Oda yapacak ters köşeyi.

Rahmetli T Bone un gençliği bu. :(
Büyük halini de sevmezdim bi halta yaramayıp Koramiral olanlardan. Arkadan bıçaklanıp ölmek nedir ya. Koramiralsin sen. Senin bi üstündeki rütbe İmparatorları durdurabilen tek oluşum. Tarzı güzel ama geçiniz...

Büyük halini de sevmezdim bi halta yaramayıp Koramiral olanlardan. Arkadan bıçaklanıp ölmek nedir ya. Koramiralsin sen. Senin bi üstündeki rütbe İmparatorları durdurabilen tek oluşum. Tarzı güzel ama geçiniz...
Koramiral konusundaki eleştirilerine hak veriyorum zira kendilerini seride sıkça görmemize rağmen rütbelerinin hakkını verebilecek bir ağırlık koyamadılar ortaya. Amiraller, yonkolara neredeyse denk seviyedelerse koramiraller de en az yc3 seviyesinde felan olmalılardı. Ayrıca ben T Bone un arkadan felan bıçaklandığını sanmıyorum. W7 deki T Bone bile sıradan halka yenilebilecek seviyede bir adam değil. Bana kalırsa T Bone, oradaki halkın durumunu görünce kendisini öldürmelerine izin verdi sırf aç karınları doysun diye.

Koramiral konusundaki eleştirilerine hak veriyorum zira kendilerini seride sıkça görmemize rağmen rütbelerinin hakkını verebilecek bir ağırlık koyamadılar ortaya. Amiraller, yonkolara neredeyse denk seviyedelerse koramiraller de en az yc3 seviyesinde felan olmalılardı. Ayrıca ben T Bone un arkadan felan bıçaklandığını sanmıyorum. W7 deki T Bone bile sıradan halka yenilebilecek seviyede bir adam değil. Bana kalırsa T Bone, oradaki halkın durumunu görünce kendisini öldürmelerine izin verdi sırf aç karınları doysun diye.
Koramiral konusu baya tarıştımalı çünkü eğer Koramiralleri komutan gücü yaparsan bu sefer Denge sarsılır. O açığı shichiler kapatıyordu aslında. Birkaç tanesi hariç Koramirallerin komutan seviyesinde olmasına gerek yok bence. Ama Bartolomeo tarafından da bir şaplağa yenilmemeliler.

T-Bone konusunda, Oda'nın öyle bir hikaye tasarladığını zannetmiyorum. Bu çok dallanıp budaklanma olur önemsiz bir karakter için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık