Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Denizciler

Bu Oluşum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 77 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    170
Neredeyse yüzlerce bölüm boyunca Denizciler'in zırhlı gemi kullandığını zannediyordum.Daha sonra üzücü grçeği fark ettim ki Kalyon kullanıyorlarmış.O kadar ağır top sistemine gerçekten uyar mı bilemedim

Denizcilerin kesinlikle zırhlı Amiral Gemisine ihtiyacı var:

Aşırı haşemtli olur ve Akainu'nun yönetiminde başka bir devrim daha gerçekleşir.Tam da Jinbei'nin ''Akainu yönetiminde hiç olmadığı kadar güçlü bir Denizci Organizasyonu'' tanımına uyacak bir şey olur.Oda tarihten bazı şeyler aldığı için Yamato Zırhlısını es geçmez bence.

Bide şunu düşündüm.

Uçak Gemisi gibi bir şey yapabilirler.Ama Uçaklar yerine PX-ler olacak.Hatta Özel Bilim Departmanının teknolojisini de buraya yerleştirirler.Gemi Kumandanı da Sentomaru olur.Bence bu çok iyi olur ama Oda bu işlere kalkışır mı acaba :(

Bu karakterle ilgili beni en çok rahatsız eden olay meyve gücünün kısıtlanacak olması. Oda'nın bu meyveyi tam potansiyel olarak göstermesine ihtimal dahi vermiyorum. Ayrıca kısıtlanmış halinin bile diğer amirallerden güçlü çıkacağını düşünüyorum.
Onlar bir elinde kılıç,diğer elinde tüfekle,bazıları şeytan meyveleriyle,bazıları ise hepsini kullanarak zirveye çıktı.

Lakin sen,kendi yumruklarınla en tepeye çıktın Dede...Zirve 5'liden hiçbirisinde sendeki karizmadan yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık