Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Daz Bones vs Vergo

Kim Kazanır

• ''Katil'' Daz Bones

Kullanılan: 19 17.4%
  • Şeytan Bambu'' Vergo

Kullanılan: 90 82.6%

• Kullanılan toplam oy
    109
Vergo, o zamanlar yc3 eden Law'ı yenicekdi az kalsın. Öncesinde de Smoker'ı yenmişti. Vergo kazanır bu dövüşü.

Tek başına yaşayan ve sıkıntıdan bütün gün gazete okuyan adam Daz Bones'i tanımış.O zaman Daz sağ koldur diyebilir miyiz ? Verecek başka örnek bulamamışsın çünkü yok.Vergo ile kıyas yapmaya çalışıyorsun. ?

Gördüğümüz hali ile Daz'ın şansı yok Vergo karşısında. Şuan ki seviyesi hakkında net çıkarım da yapamayız.

Tek başına yaşayan ve sıkıntıdan bütün gün gazete okuyan adam Daz Bones'i tanımış.O zaman Daz sağ koldur diyebilir miyiz ? Verecek başka örnek bulamamışsın çünkü yok.Vergo ile kıyas yapmaya çalışıyorsun. ?
Yahu ne anlatıyorsun? Kıyas yaptığım şeyi anlamakta ki ısrarın niye?
Orada Mihawk'ın küçümsemediğinden ve ciddiye aldığından bahsediyorum. Oysa Mihawk böyle noktalarda karakterleri küçümseyen bir yapıya sahip.
Adam attığı slash karşılanınca gelip kesiyor adamı. Bu adama şuana kadar zarar verebilen 2 karakter var. Zoro ve Mihawk. Zoro'nun nasıl yendiğini, çocukluğuna döndürüldüğünü anlatmak istemiyorum burada...

O yüzden örnek bulamamaktan değil çok uzatmak istemediğimden yazmıyorum. Yorumunu yap 2 yıl sonrası adam geldiğinde gelirsin bu konuya tekrardan konuşuruz kim haklı kim değil diye.

Sana sağ koldur vb. diyen de olmadı. Kendi kendine ne gelin güvey olup benim ne dediğim hakkında çıkarım yapmaya kalkıyon? Vergo ile kıyas yapmamın sebebi karakterlerin bedensel ve fiziksel olarak benzerlikleri. Biri ''Demir beden'' diye söyleniyor diğeri ''Çelik beden'' diye. Sen konuyu farklı yere çekiyorsun, dediğim gibi zamanı gelince yazarsın kimin haklı olduğunu görürüz. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık