Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Daz Bones vs Vergo

Kim Kazanır

• ''Katil'' Daz Bones

Kullanılan: 19 17.4%
  • Şeytan Bambu'' Vergo

Kullanılan: 90 82.6%

• Kullanılan toplam oy
    109
Vergo ölmüş gitmiş,çok fazla dövüşünü zaten göremedik yine de,güzel veriler sundu bize.

Daz ise en son ne zaman gördük belli değil.

Bu iki karakteri uzun uzadıya tartışacak kadar da önemli görmüyorum cidden.

Ama Daz'ı da çok hakir görmüyorum merak etme.
Vergo öldü gitti Daz Bones da büyük oranda işlendi bitti. Muhtemelen ilk arclardaki karakterlerden olduğu için gücü küçümsenmesin diye geri gelecek ve biz göreceğiz adamın seviyesini. Yoksa bu saatten sonra güçlenip gelmeyecek hani hep bu güçteydi mottosuyla gelecek. O yüzden ilk arclardan bir karakter olduğu için küçümsenmesinden hoşlanmıyorum. Adamın az vssini gördük ama özdü. Vergo ile ilgili ise daha fazla şey gördük. Daz bones daha fazla şey vaad eden biri. Ne kadar güçle gelir bilmem ama Vergo'yu katlayacak olduğu net.
Vergo çok güçsüz biri çünkü.

Dof'un en güçlü adamı Vergo. En güçlü 2. adamı olan Pica'yı zaman atlaması sonrası Zoro, Orlombus'un yardımıyla kesiyor.

Daz Bones ise taa Ashura öncesi Zoro'ya yenilmiş birisi.

Bilmem fark anlaşılıyor mu ?

Dof'un en güçlü adamı Vergo. En güçlü 2. adamı olan Pica'yı zaman atlaması sonrası Zoro, Orlombus'un yardımıyla kesiyor.

Daz Bones ise taa Ashura öncesi Zoro'ya yenilmiş birisi.

Bilmem fark anlaşılıyor mu ?
Yardımla mı kesiyor? Zoro terlemedi bile adamı keserken sadece kütlesi büyük diye erişmeye çalıştı.Öylesine kolay yendi ki puh kalıbına boyuna posuna derler ya hani işte o puh yapılacak kişidir Pica.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık