Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Daz Bones vs Vergo

Kim Kazanır

• ''Katil'' Daz Bones

Kullanılan: 19 17.4%
  • Şeytan Bambu'' Vergo

Kullanılan: 90 82.6%

• Kullanılan toplam oy
    109
Talihsiz bir konu olmuş. Nasıl Doflamingo ile Crocodile arasında bariz bir fark varsa Daz ile Vergo arasında da var.

Yardımla mı kesiyor? Zoro terlemedi bile adamı keserken sadece kütlesi büyük diye erişmeye çalıştı.
Tamam da sonuçta yardım almış değil mi ? Ben zaten zor kestiler vesaire demedim. Ancak Zoro o kadar büyük bir nesneyi yerden kesebilecek kadar gelişmemiş daha demek ki (Mihawk'ın Orlombus'a beni fırlatsana dayı diyeceğini sanmam) . Kaldı ki Zoro, Pica'ya neredeyse koca bir ark boyunca ulaşmaya çalıştı ana bedenini bulmayı denedi vesaire. Final vuruşu kolay olmuş olabilir ama totale bakınca kolay olmadı.

Tamam da sonuçta yardım almış değil mi ? Ben zaten zor kestiler vesaire demedim. Ancak Zoro o kadar büyük bir nesneyi yerden kesebilecek kadar gelişmemiş daha demek ki (Mihawk'ın Orlombus'a beni fırlatsana dayı diyeceğini sanmam) . Kaldı ki Zoro, Pica'ya neredeyse koca bir ark boyunca ulaşmaya çalıştı ana bedenini bulmayı denedi vesaire. Final vuruşu kolay olmuş olabilir ama totale bakınca kolay olmadı.
Zoro yardımı kendini kurtarmak için yada adama savaşta yetişemedi zorlandı diye almadı diğerlerine saldırmaya başladı pica.Zoroyla savaşında bildiğin sürekli kaçtı durdu.Saldırdığında da sürekli tokat yedi durdu.He desen Zoroya saldırdı orlumbus fırlattı derim yardımla kesti.Adam Zorodan kaçmak için yapmadığı numara sığınmadığı taş kalmadı.

Son düzenleme:
Zoro yardımı kendini kurtarmak için yada adama savaşta yetişemedi zorlandı diye almadı diğerlerine saldırmaya başladı pica.Zoroyla savaşında bildiğin sürekli kaçtı durdu.Saldırdığında da sürekli tokat yedi durdu.He desen Zoroya saldırdı orlumbus fırlattı derim yardımla kesti.Adam Zorodan kaçmak için yapmadığı numara sığınmadığı taş kalmadı.
Hala sorunun etrafında dönüyorsun. Pica, dev modundayken, Zoro'nun onu iki hamlede kesemediği, o kadar yaklaşamadığı ya da doğru açıyı alamadığını biliyoruz değil mi ? Bu eksiği gidermek konusunda da Orlombus yardım etti mi ? Etti. Ben zaten "Orlombus olmasa Pica yerdi" gibi bir şey dememiştim. Yardım aldı ama. Yani Pica'nın dev bedeninin yanına gidip atak sallayamıyordu. Beline kadar da hem sıçrayıp hem atak çıkaramıyordu. Bu sorunu Orlombus ile çözmüş bitti gitti. Bunun adı "yardım" .

Hala sorunun etrafında dönüyorsun. Pica, dev modundayken, Zoro'nun onu iki hamlede kesemediği, o kadar yaklaşamadığı ya da doğru açıyı alamadığını biliyoruz değil mi ? Bu eksiği gidermek konusunda da Orlombus yardım etti mi ? Etti. Ben zaten "Orlombus olmasa Pica yerdi" gibi bir şey dememiştim. Yardım aldı ama. Yani Pica'nın dev bedeninin yanına gidip atak sallayamıyordu. Beline kadar da hem sıçrayıp hem atak çıkaramıyordu. Bu sorunu Orlombus ile çözmüş bitti gitti. Bunun adı "yardım" .
Orlombusun yardımıyla kesiyor diyorsun ilk yazdığında.Yani o yardım etmese kesemeyecekti o zaman.Senin yazdığından bunu anladım ve yazdım.Dağ gibi formuyla Zoroya saldırdığında kağıt gibi kesti Zoro.Sonra kaçmak için 100 takla attı en son başkalarına saldırıya geçince mesafeyi kapatmak için fırlattılar Zoroyu hepsi bu.Pica kaçmayıp vssine devam etse bunlar zaten olmayacaktı bile.Hatta Zoro sürekli rakibin benim kaçma gibi şeyler söylüyordu.Neyse uzatmaya gerek yok.

Yani o yardım etmese kesemeyecekti o zaman.
Teknik olarak ana bedene ulaşması için gerekli mesafeye ulaşamayacaktı evet. Ama kastedilen şey Pica > Zoro ama Zoro + Orlombus > Pica demek değil. Zoro'nun daha güçlü bir karakter olduğunu her türlü biliyoruz ancak Pica'nın meyvesinin özel durumu sebebiyle, Zoro bir türlü adama ulaşamıyordu ve henüz Mihawk gibi öyle yüzlerce metre öteye slash atıp kilometrelerce uzunluktaki nesneleri kesemiyor sonuçta.

İşte o "menzil" dediğimiz nokta da Orlombus yardım etti. Etmeseydi Pica'yı o dev formunda kesemeyecekti.

en son başkalarına saldırıya geçince mesafeyi kapatmak için fırlattılar Zoroyu hepsi bu.
Ben de bundan başka bir şey demedim zaten. Zoro o mesafeyi kendisi kapatıp, Pica'nın bedeninin merkezine saldırabilecek olsa kendi yapardı. Ama yapamadı. Bu Pica daha güçlü olduğu için değil meyvesinden kaynaklı özel bir durum olduğu içindi.

Ve Vergo, o Pica'dan net bir biçimde güçlü gösterildi. Zoro ise Daz Bones'u taaa Ennies Lobby öncesi dönemde arkasında bırakmış. Bu farklı belirtmek için Pica örneğini verdim yoksa Pica > Zoro idi Orlombus geldi de kurtardı demiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık