Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Daz Bones vs. Kaku

Kim kazanır?

• Daz Bones

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kaku

Kullanılan: 2 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Ki hiç olmadı shigan'lar Lucci Frank'yi shiganladığında Frank'nin hayatı 3-4 kere geçmiştir gözlerinin önünden.

Franky'nin gövdesi de çelikten ama sonuç ortada,
[YOUTUBE]dKClqJvw19s[/YOUTUBE]
Lucci kadar olmasa bile Kaku'da zarar verebilir, çeliği o kadar abartmaya gerek yok bence.

Tam anlatamadım sanırım.
Benim anlatmak istediğim Kakunun fiziksel olarak elde ettiği güç ile Çeliği yamultabilmesi üzerine.
Durmadan aynı örneği veriyorum ama , Luffyin çok güçlü fiziksel darbelerden canının yanması gibi .

Olaya durmadan kesmek açısından bakmak çok yanlış.Dediğin gibi Kaku bir Kılıç kullanıcısı olabilir ama aynı zamanda 6 stil kullanıcısı , fiziksel bakımdan çok çok üstün.
Zoro hayatını kılıca adamış ve "teknik" sayesinde yenmiş bir adam. Kaku ise bu teknik fakirliğini " GÜç" faktörü ile tamamlayıp Dazı çok rahat yamultabilir.
Olaya , Zoronun teknikleri ile Kakunun kılıç teknikleri kıyaslaması yapılması doğru değil.
Kaku , elde etmiş olduğu fiziksel güç ile kılıçlı kılıçsız dazı yamultabilecek formdadır.
Benim düşünceme göre.
" Güç, her tekniği bozar "

[/B]Şahsi Görüş :artiz:
gücünün daz bonesdan fazla olması ayrı bir sey, kullandıgı tekniginin, onun gücünü bozması ayrı bir sey...bende sana anlatamadım. gittim bir daha izledim. ikisininde cıktıgı tüm yerleri.kaku rankyaku ve shigan haric baska bir sey kullanmıyor saldırılarında,kılıc ustalıgı haric ;) rankyaku atıyor,zoro kılıcıyla karsılıyor,çelikle yani...shiganı zaten daha lastigi delemiyor.zoan meyvesi yedi sanki gücüne 1000 douriki katıldı,adamın gücü sanki lucci ayarına cıkmıs gibi konusuyorsunuz.lucciyi örnek vermeyin,o zaten daz bonesu gücle asardı,bariz örnegi var çünkü frankyi follofoş etti.

bana güçle yaptıgı kakunun bir tane saldırı gösterin deyin ki, bu adam yumrukta atabiliyor.sanji gibi tekmede atıyor tamam diyecegim ben hatalıyım elde böyle bir veri yok.iç kanama gecircekmiş,lastik degil bu adam, komple vucudu çelik.gücüde az degil,etrafındaki herseyi kesiyor,kaku kule kesti,adam binaları atomlarına ayırcaktı az daha zorlasa, ne fark var ? ,o kadar güc harcıyor zoro çizik yok,hadi kaku yamultsun sizi kırmayayım,bu adam kendini keskin kenarlı herhangi bir seye cevirip, öylede savunma yapabilir.burda tartıstıgımız sey kakunun gücü degil,dogrudur kaku daha komple ve üstün bir dövüscüdür.ama daz bonesun savunmasını asabilirmi aşamazmı mesele o...zoronun kılıcları tüm saldırılarına dayanıyorsa kakunun,kusura bakmayın ama o adamın bedenide dayanır benim fikrimde bu.zoro katanalarım kırılcak diyor daz bonesun saldırısında,aynı saldırı kakuya denk gelse tekkai mekkai kalmaz yani.kakunun daz bonesdan güclü olması yenicegi manasına gelmiyor, ben bunu savunuyorum yoksa herkezin kendi görüsü ;)

@Dragon
Şunu açıklığa kavuşturalım. Kaku savunma hariç-şüpheli- Daz bones'e her alanda tozunu yutturuyor. Bu adam nasıl Daz bonese kaybedecek. Kendinden güçsüz ve yavaş bir adama yıllarca suikast eğitimi almış bir insan nasıl kaybeder ? Yazında çelik dayanıklılığı öne çıkıyor. Hadi tek darbede kesemesin. Daz bones kendisini yakalayıp kesemediği sürece Kaku aralıklarla saldırmaya kesmeye,deşmeye devam edicek. En sonunda o savunmayı delecektir. Yamultmayı falan geçtim yani ki saf güçte de bana göre kesin bir üstünlüğü var.

@Ryuzaki Lawliet
Kardeşim Lucci cyborg abimiz frankyi zoanını açmadan en sağlam yeri olan ön cephesinden kasmadan 10 saniyede yenmiş adam. Daz bonesi direk harcar lucci.

Franky'nin, Daz Bones'ten daha güçlü olduğu nerede geçti?
Tamam sensin. Kardeşim gücünü mü konuşuyoruz. Daz bonesin dayanıklılığı 10 sayfadır konuşuluyor. Ki Franky ilk çıktığı zaman Luffy ile denk olan bir karakter istediğin gibi yorumlarsın. Kuma Havayı manipüle edip Frankye ön taraftan vurduğu halde franky baygınlık geçirince herkes niye şaşırıyor ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık