Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] D İradesi Üzerine

Roronoa Zoro

Yabancı sitelerde görmüş olabilirsin. Kopyalanıyor biricik Arishiteru'müzün teorileri. Şahsen Kuala Lumpu One Piece resmi sitesine naklettim. Denk gelmiş olabilirsin ama Arishiteru'dan şüphe edemezsin..!!

Çok iyi bir teori. Zoro ve Nami'nin ailesinin belirsiz olması teoriyi daha kuvvetli hale getiriyo. Üstelik Luffy'in ilk tanıştıklarıda Zoro ve Nami.

yani elle tutulabilir mümkünlüğü olan manasında
Bu senin düşüncen bence elle tutulabilir bir sürü şey var ortada. Bir de aman bu olmaz şeklinde yaklaşım yerine biraz daha mangadan örneklerle söylersen sebebini daha sağlık bir yorum olacağını düşünüyorum. Hem de bu şekilde yazan kişinin emeğine saygı olur. Yalnız bu benim kişisel düşüncem bulunduğum konumla ilgili değil söylediklerim uyarı şeklinde algılama.

wolf D luffy

BB kime göre kötü? Roger çokmu iyiymiş? Dragon çok mu iyi? Garp çok mu iyi? BB roger gibi, luffy gibi, garp gibi önce yap sonra düşün tiplerden değil. Daha çok dragon gibi planlı programlı, içten pazalıklı giden biri...
Roger, Dragon, Garp iyidir ya da kötüdür demiyorum ama şeytan meyvesini çalmak için nakamasını öldüren adam kötüdür.

Roger, Dragon, Garp iyidir ya da kötüdür demiyorum ama şeytan meyvesini çalmak için nakamasını öldüren adam kötüdür.
Adam korsan! Korsanlığı kendi anladığı şekilde yaşıyo. Luffy için korsanlık avare avare dolaşıp macera yaşamak, WB için etrafında ailem diyeceği insanlar olması, BB için de güç kazanmak ve istediklerini yapabilmek...

wolf D luffy

Güç kazanmak ve istediklerini yapabilmek için herşeyi yapabilen birisi kötüdür işte.

Korsanlık kötüdür.BB de tam anlamıyla bir korsandır. Yani çalan,öldüren,çıkarları doğrutulsunda hareket eden.Bildiğin klasik korsan davranışları bunlar ki korsan demekte bu demektir zaten. Luffy,Wb,Shanks falan bunların durumu biraz daha farklı.Ama genel olarak korsanlık kötü bişeydir. BB gerçekten korsan olmanın gereklerini yerine getiriyor diye ona iyi diyemeyiz ya da adamın neresi kötü korsan işte onları yapcak zaten tarzı bir mantıkda kuramayız. Dolayısıyla BB kötüdür.

Korsanlık kötüdür.BB de tam anlamıyla bir korsandır. Yani çalan,öldüren,çıkarları doğrutulsunda hareket eden.Bildiğin klasik korsan davranışları bunlar ki korsan demekte bu demektir zaten. Luffy,Wb,Shanks falan bunların durumu biraz daha farklı.Ama genel olarak korsanlık kötü bişeydir. BB gerçekten korsan olmanın gereklerini yerine getiriyor diye ona iyi diyemeyiz ya da adamın neresi kötü korsan işte onları yapcak zaten tarzı bir mantıkda kuramayız. Dolayısıyla BB kötüdür.
WB bir adam için binlerce insanın canını tehlikeye atmıştır. Yeterince kötüdür. Shanks onca gücüne rağmen düzeni korumaya yönelik hareketleri vardır yapılanlar kadar yapılmayanlarda birini kötü yapabilir. İyi olarak örnek verilebilecek tek tanıdığımız Luffy'dir.

[İKAZ]Ancak arkadaşlar bu konu daha çok uzamazsa iyi olur konudan sapılıyor çünkü.[/İKAZ]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık