Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Cyberpunk 2077 (2020)

Ne olarak oynayacaksınız ya da oynardınız?

• Kullanılan toplam oy
    82
Almaya değer mi sizce? Kasımdaki indirimde rdr2 ve bunun arasında kaldım fakat malum rdr2 acayip beğenilmiş, tercihimi bundan yana kullandım. Aralık indiriminde 150 lira altına düşecek muhtemelen cyberpunk. Csgo da bıçağım var 1 tane, satıp oyun alıcam full. Araya bunu da koysam mı dersiniz?
Güzel oyun, ben ön sipariş ile almıştım. Oynarken herhangi bir bugla da karşılaşmadım, 100 saat civarı oynadım.

İyi bir oyuncu olmasam da bi gözüm hep bu sektördedir, en son buglardan oynanmıyordu bu oyun, onu düzelttiler mi?
Ben çıkar çıkmaz pc'de oynadım oynanmayacak kadar kötü buglar yoktu ama sadece o kadar, yani oynanmayacak kadar kötü olmasa bile oyunun tadını kaçıracak kadar çoktu. Şimdi düzelmeye başlamış diyorlar, yeni içerik çıkacak o zaman tekrar denemeyi düşünüyorum.

Zaten artık yeni çıkan oyunlara falan bakmayı bıraktık bir Elder Ring var herhalde ilgilimi çeken bakalım çıkarsa onu da oynarız xD

Ben çıkar çıkmaz pc'de oynadım oynanmayacak kadar kötü buglar yoktu ama sadece o kadar, yani oynanmayacak kadar kötü olmasa bile oyunun tadını kaçıracak kadar çoktu. Şimdi düzelmeye başlamış diyorlar, yeni içerik çıkacak o zaman tekrar denemeyi düşünüyorum.

Zaten artık yeni çıkan oyunlara falan bakmayı bıraktık bir Elder Ring var herhalde ilgilimi çeken bakalım çıkarsa onu da oynarız xD
Ben monitörü kırdım aksi gibi, şu sıralar yeni monitör de almak istemiyorum, tüplülerden hallice kare bir monitörüm var, onunla idare ediyorum, yani onla da oyun falan oynayamazsın, oynarsın ama keyf vermez, kibrit kutusu gibi ekran. :d Yeni bir bilgisayar toplayana kadar oyun oynamanın hayalini bile kurmuyorum.

Ancak yeni pc topladığımda ilk iş şu souls seriisine yumulacam. Dışarıdan bakınca bile cezbediyor, cyberpunk 2077 bu açıdan bana hiç cazip gelmiyor.

Ben monitörü kırdım aksi gibi, şu sıralar yeni monitör de almak istemiyorum, tüplülerden hallice kare bir monitörüm var, onunla idare ediyorum, yani onla da oyun falan oynayamazsın, oynarsın ama keyf vermez, kibrit kutusu gibi ekran. :d Yeni bir bilgisayar toplayana kadar oyun oynamanın hayalini bile kurmuyorum.

Ancak yeni pc topladığımda ilk iş şu souls seriisine yumulacam. Dışarıdan bakınca bile cezbediyor, cyberpunk 2077 bu açıdan bana hiç cazip gelmiyor.
1700 den alıcağım monitör 2300 olmuş. Ne kadar erken alabilyorsan o kadar erken almanı tavsiye ederim.

1700 den alıcağım monitör 2300 olmuş. Ne kadar erken alabilyorsan o kadar erken almanı tavsiye ederim.
Haklısın, yani yıl başına göre alıp alabileceğimiz hemen hemen her şey en az %100 arttı malesef bu enflasyondan tamamen kurtulmanın bir yolu yok, şu an pc ve ekipmanları ikinci sırada kalıyor benim için. Bir de sadece monitör değil, komple pc toplamayı planlıyorum, bunun için de en az bir yılım var. Şu sıralar aslında monitörün kırıldığı da iyi oldu, daha az zaman geçiriyorum pc ile.

Yalnız ne hayal kırıklığı oldu bu oyun yahu :/ "Bir daha da ön sipariş işine girmem" demek istiyorum ama kesin girerim yine bir gün. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık