Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Cyberpunk 2077 (2020)

Ne olarak oynayacaksınız ya da oynardınız?

• Kullanılan toplam oy
    82

Silinmiş Üye

Açık dünya iyileştirmeleri iyi olmuş, gerisine de pek bakmadım. İnternette milleti kanser eden şeyler düzelmiş gibi duruyor. En azından kendim sorunsuz oynayabildiğim için böyle şeylerle karşılaşmadım umarım bu yama ile herkese daha iyi bir oyun deneyimi sunar.

Yeni yamada bayağı bir şeyi düzeltmişler. Okumak 10 dakikamı aldı.

Şuncacık şey düzeltmişler işte

Şaka bir yana bu yamalar oyunun aslında ne kadar eksik olduğunu ve hazır olmadan yayınlandığını gösteriyor. Bu yamalardan bir sürü gelecek daha.

Yani bu patch’leri gördükçe iyiki oyunun başlarında bırakmışım diyorum. Çıktıktan sonra en az 1 sene bekleyip oynamak lazım bu oyunu.
Ps5 almış olmama rağmen sene sonunu bekleyeceğim kim bilir daha neler eklenip düzeltilecek.

Historia ile CD Projekt Red News: 9.04.2021

CD Projekt Red, şirketin geleceği için bir toplantı yaptı ve bir sürü yeni duyuru ve şirket yapısının değişeceğini açıkladı.

CD Projekt Red genişliyor

- Cd Projekt, Kanadalı geliştirici Digital Scapes'i satın aldı.
- Stüdyo daha önce Cyberpunk 2077'nin geliştirilmesine yardımcı oldu.
- Stüdyo, "daha geniş bir CD Projekt Red Vancouver ekibi" oluşturmak için bir temeldir.
- Gelecek projelerde çalışmak için CD Projekt Red Varşova ve Krakow'a katıldı.

Cd Projekt Red'in bu seneki planları

- Cyberpunk için düzeltmeler ve güncellemeler.
- Cyberpunk için ücretsiz DLC.
- Konsollar için Cyberpunk yeni nesil güncellemesi.
- Witcher 3 için yeni nesil güncellemesi.

CD Projekt Red'in Gelecek Planları

- Cyberpunk'ın büyük multiplayer modu iptal edilip daha küçük bir online moduna odaklanılacak.
- Yeni oyunların Paralel AAA Geliştirilmesi 2022'de başlayacak.
- Eşzamanlı olarak birden fazla AAA oyun geliştirilecek.
- Amaç sadece RPG yapmak değil, aynı zamanda tür harmanlama yapmak.
- CD Projekt Red şirket içi birçok değişikliğe gideceklerini ve bunu RED 2.0 olarak adlandırdı.

Red 2.0 (En Önemlisi)

- Artık kaliteye öncelik ve takım çalışmalarına önem verilecek.
- Single Player'a odaklanılacak ve her oyuna + olarak online kontent getirilecek.
- Şirket içi çalışma çevresine ve standartlarına önem verilecek.
- Şirket içi çalışma yollarında istişarelere başvurulacak.
- Marketing kampanyaları da oyunun çıkmasına yakın bir zamanda başlatılacak.
Ve dahası:

Şahsi düşüncem:
Demek ki oluyormuş. Zor yoldan anladılar ama nihayetinde anladılar. Ne kadar Hype'ın olursa olsun düzenli ve disiplinli bir yol izlemeden oyun yapılmıyor işte.
Cd Projekt, Cyberpunk'ın büyük multiplayer modunu iptal etmesi tam yerinde bir karar olmuş. Multiplayer moduna gereksiz yere ciddi vakit ve kaynak gidecekti.
Akıllandıkları böyle radikal mantıklı kararlarla belli edebilirler anca.
Marketing'i de artık taa 7 sene önceden değil gelişim sürecinin sonlarına doğru başlatacaklar tam olması gerektiği gibi. Darısı Bethesda'nın başına.

Son olarak Red 2.0, önceki şirket düzenine karşı çıkanlar sayesinde mümkün oldu. Eğer hiç kimse karşı çıkmayıp Cyberpunk'ı ve çıkış sürecini olduğu gibi kabul etseydi bu asla mümkün olmazdı ve aynı kafayla devam ederlerdi. Eğer bir oyun düzgün çalışmıyorsa veya hata içeriyorsa bunu düzgün bir üslupla net bir şekilde belirtmek gerekiyor çünkü hangi şirket olursa olsun ister Rockstar veya Sony olsun hepsi sizin cebinizdeki paraya bakıyor ve 1 kuruş bile verseniz ödediğiniz paranın karşılığını almak sizin hakkınız. Tokatların en büyüğünü atan Polonya hükümetini ve Sony'yi de tebrik etmek lazım çünkü bozuk bir oyundan milyonlar daha kazanmalarını engelleyip onları bir düzene girmeyi zorladı.

CD Projekt ve Bethesta'nın yerinde olsam Zoro'nun Mihawk'ın önünde beni eğit diye eğildiği gibi gider Rockstar'ın önünde diz çöker beni eğit derim :)

Üye silindi 1004

CD Projekt ve Bethesta'nın yerinde olsam Zoro'nun Mihawk'ın önünde beni eğit diye eğildiği gibi gider Rockstar'ın önünde diz çöker beni eğit derim :)
Rockstar'a rakip olmayı deneyip ezilmeyen kaldı mı? Kalmadı. Ubisoft denedi patladı. CD Projekt denedi rezil oldu çarşıya inecek yüzleri kalmadı. Bethesta'yı bu açıdan taktir ediyorum hiç biz GTA'ya rakip çıkaracağız triplerine girmediler. Gerçi yemez zaten o yürek yok onlarda.

Tam şirket değişime giriyor ve oyunu yavaş yavaş düzeltmeye çalışıyorlar derken böyle bir şeyin ortaya çıkması çok üzücü.

Kısa özeti:

865 normal şirket çalışanına ikramiye 29,8 milyon dolar,
Sadece 5 yönetim kurulu üyesine ikramiye için ise 28 milyon dolar ayırdı.

Ne olursa olsun yönetim ile çalışan arasında gelir farkı bu kadar olmamalı.
Heleki oyunu ve şirketin namını batıran yönetim kuruluyken kendilerine bu kadar ikramiye ayırmaları akıl alır gibi değil.

Şu özür videosu çeken abimiz tek başına 6,3 milyon alacak:/

Rockstar'a rakip olmayı deneyip ezilmeyen kaldı mı? Kalmadı. Ubisoft denedi patladı. CD Projekt denedi rezil oldu çarşıya inecek yüzleri kalmadı. Bethesta'yı bu açıdan taktir ediyorum hiç biz GTA'ya rakip çıkaracağız triplerine girmediler. Gerçi yemez zaten o yürek yok onlarda.
Rockstara rekabet diye bir şey söz konusu olamaz şuan zaten.Adamlar bir GTA 5 çıkardılar.5 yıl oldu sanırım.O oyunu bugün cikarsalar,günümüz şartlarına göre mükemmel bir oyun olur yine.

Kimi zamanın gerisinden,kimi zamanında oyun çıkarıyor.ama bu adamlar zamanin ötesinden oyun çıkarıyor.

Cyber Punk en muazzam hali ile bile çıksa ,GTA 5 gibi bir oyuna yaklasamazdi.

Rockstara rekabet diye bir şey söz konusu olamaz şuan zaten.Adamlar bir GTA 5 çıkardılar.5 yıl oldu sanırım.O oyunu bugün cikarsalar,günümüz şartlarına göre mükemmel bir oyun olur yine.

Kimi zamanın gerisinden,kimi zamanında oyun çıkarıyor.ama bu adamlar zamanin ötesinden oyun çıkarıyor.

Cyber Punk en muazzam hali ile bile çıksa ,GTA 5 gibi bir oyuna yaklasamazdi.
8 sene oldu çıkalı ve her sene en çok satanlar listesinde var her zaman. Altın yumurtlayan tavuk gta v.

Cyberpunk 2077, 21 Haziran'da Playstation Store'a geri dönüyor.

Cd Projekt sonunda Sony ile anlaştığını ve ps sahiplerinin şimdilik Ps4 Pro ve Ps5 de en iyi deneyimi alabileceğini ve standart Ps4 sürümünü düzeltmekle meşgul olduklarını belirtti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık