Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Croco'nun Aldığı Tüm Hasarlar

Doff'la aralarında büyük bir fark olmadığı kesin. Karaktere 2 yıl sonrasına uyum sağlayacak güçlendirmeyi vermiş bile.

O nasıl oluyor Marco konusunda? Geçmişte yaptığı savunma ile orada yaptığı savunma da aynı değil zaten. Geçmişte yaptığı gelen saldırıyı doğrudan hiç yokmuş gibi içine çekiyor, hatta bedeninde bile iyileşme yapıyor aldığı ışınlar sebebiyle, Wano da ki saldırıyı blokluyor dümdüz. İki savunma şeklini yanyana getir o farkı bile görürsün...

Yani Jozu da bir noktada isimli tekniğini yapıyorken aynı arc diğer tarafta yapmıyor. Bak dediğin gibi olsaydı da arada yine fark var. Biri aynı arc oluyor diğeri farklı arclarda...
Marco'nun aynı tekniği kullandığını düşünüyorum. Yanlış değilsem bölüm spoilerında da böyle bilgi geçilmişti, oradan aklımda kalmış olabilir. Birinin aynı arc içerisinde olup diğerinin farklı arclarda olmasını belirtmenin sebebini anlayamadım. Ne demek istedin orada?

Marco'nun aynı tekniği kullandığını düşünüyorum. Yanlış değilsem bölüm spoilerında da böyle bilgi geçilmişti, oradan aklımda kalmış olabilir. Birinin aynı arc içerisinde olup diğerinin farklı arclarda olmasını belirtmenin sebebini anlayamadım. Ne demek istedin orada?
Ben hatırlamıyorum spoiler'ı, fakat iki tekniğe baktığım kadarıyla birinde bedeninde hasar varken ve iyileşiyorken diğerinde hiç bir şey yok. Yani biri blok diğeri ise saldırıyı almış ama alevlere iyileşme var.

Dediğim gibi öyle olsaydı dahi biri aynı arc da olan muhabbet diğeri farklı arclarda.

Croc'un tekrar ortaya çıkması Dofcularda ağır bir travma yaşatmış. Bir de Croc işlenirse bunlar kafayı yer deli gibi dolanirlar. :hhh:

Nerede belirtildi? Dediğin sahneler gibi seride 50 farklı şey gösteririm sana hiçbirine "Haki" demezsin. Dediğim gibi Dof'un Silahlanma ve Kral haki kullandığı söylendi. "Gözlem haki kullandı" demek yorumlamaya kalıyor. Yani belirttiği kullandığı bir sahne yok. Dediğin saldırı yediği sahnede silahlanma haki kullanıyor ama hareket bile yok adamdan, neyine haki diyorsun?

Onun dışında Vergo göreceğimiz Daz Bones'i bile alamaz. Sen hikâye anlatmaya devam et, ileride göreceksin zaten. Bir de "sakat bırakır" diyorsun gel de gülme. :hhh:

Yorum falan değil, Ryno yediği sahneye bak, adam Luffy'i ve saldırısını görmüyor bile ama kafasının yarısına koka basmış, rüyasında mı görüyor, istiareye mi yatıyor, ileri görüşlü olduğunu biliyoruz da bu bildiğin K. Haki :) Vergo'nun Croco'ya vurmasına gerek yok, hakiyle elini sıksa Croco iki büklüm olur zaten :)

Doff'la aralarında büyük bir fark olmadığı kesin. Karaktere 2 yıl sonrasına uyum sağlayacak güçlendirmeyi vermiş bile.
Güçlendirme aldığı yok, ödülü enflasyon ve gram altın fiyatlarından etkilenmiş sadece :)

Yorum falan değil, Ryno yediği sahneye bak, adam Luffy'i ve saldırısını görmüyor bile ama kafasının yarısına koka basmış, rüyasında mı görüyor, istiareye mi yatıyor, ileri görüşlü olduğunu biliyoruz da bu bildiğin K. Haki :) Vergo'nun Croco'ya vurmasına gerek yok, hakiyle elini sıksa Croco iki büklüm olur zaten :)

Güçlendirme aldığı yok, ödülü enflasyon ve gram altın fiyatlarından etkilenmiş sadece :)
Yaz hikâyeleri alıştın boş boş. :D
Hala Vergo diyor. :hhh:

Dof fanı olmasan çok dalga geçerdim ama siz olunca alışkanlık yaptınız bende. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık