Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile'ın Sırrı

O kutlu gün gelene kadar Croco lobisi tek kişilik olarak kalacak. Ben de ona vurgu yapıyorum zaten croco lobisine zirvesini yaşatacağız günü geldiğinde.
Ya ne bileyim, lobi deyince birkaç kişi vardır sandım. Sir hariç kimsenin de croco savunduğunu görmediğimden merak ettim ama o kutlu gün gelir umarım :)

@Millennium Wizard var kendisinin iddiasına göre @Sir Crocodile dan kadim crocuymuş
Belki de MW kripto Crococudur :bilmem:

Hayatının aşkını lobide bekliyor bilmiyor muydun :hoo:
İnsanların özel hayatlarına burnumu sokmayı sevmediğimden bilmiyordum. Umarım aradığını bulur, eğer bir arayış içindeyse🥰

Herkesin patlayacağı nokta bu zaten. Adamlar TR coğrafyası kafasında düşünüyorlar her şeyi... :S

Bana kalırsa daha cok Ace gibi bir muhabbeti çıkacak, dediğin tarzda da olabilir ama Charlos muhabbetinden utanma degilde daha farklı olay işlenir böyle bir şey olursa.

Fakat Ace muhabbetinin farklı bir şekli işlenecek büyük ihtimalle, ben öyle düşünüyorum...
Ne Tr coğrafyası kafası,Croco belki kendini güçsüz hissediyordu o yüzden erkek olmak istedi.
Çaylakken karşılaşmışlar Ivankovla.

Amiral adayı kadın, Yonkou kadın, YC kadın, Shichibukai kadın, MF savaşını yöneten kadın var...
Fakat sen ''Kendini güçsüz hissediyordu'' diye bunu yazıyorsun, enteresan. :S
Croco kafası işte,ne bilsin.

Ya da biri tarafından sağlam dayak yedi,kol gitti,kafası gitti.

Sonra Ivankovdan iyileştirmesi icin yardım istedi,iyilesmenin bedeli olarak,kadin oldu.

Şuan belkide kadındır :hmm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık