Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
Olum orada bile yazmışım önce ki tartışmalar da Mihawk överim Croc gömmem diye. Şimdi demişim gibi ne demek bu ne?

Överim Mihawk ama gömmem, git ne yazmışım bak. Sürekli bu tip şeylere geliyorsun. Attığın sayfada ne demişim git bir oku...

Överim fakat Crocodile konusunda o zaman da dediğim şey ortada.
En sonunda '' İstersen senin istediğin tarzda da gireriz fark etmez '' dedin, devamında da gömme cezasını açık açık yazdık ve anlaştık dedin. Şimdi de yok öyle değil diyebiliyorsun, yani bunu nasıl diyebiliyorsun onu anlamıyorum.

En sonunda '' İstersen senin istediğin tarzda da gireriz fark etmez '' dedin, devamında da gömme cezasını açık açık yazdık ve anlaştık dedin. Şimdi de yok öyle değil diyebiliyorsun, yani bunu nasıl diyebiliyorsun onu anlamıyorum.
Yahu dediğim şey ortada Crocodile konusunda, dediğin 1 ton şey var.

Attığın yorum, Crocodile konusunda dediğim ortada ki tartışmanın öncesinde de farklı farklı konu üzerinde konuşuyoruz.

Önce ki yorumlarında bile "1 ay Crocodile gomersin" demişsin oradan sonra Crocodile konusunda yazdığım şey bu.

Attığın yorum, Crocodile konusunda dediğim ortada ki tartışmanın öncesinde de farklı farklı konu üzerinde konuşuyoruz.

Önce ki yorumlarında bile "1 ay Crocodile gomersin" demişsin oradan sonra Crocodile konusunda yazdığım şey bu.
3 milyarın şokundan sonra bu, bırak artık boşver, sal gitsin İSTERSEN xD

Mevzu tam olarak nedir bilmiyorum fakat Luffy'nin idolü Roger'dır. Seride birini geçmek istese kendisinden de sadece Roger ismini duyarız.

Shanks sadece korsanlığında iyi bir tayfa kurmasına iten etken olmuştur.

Bahsedilen sahne içinse Shanks'ı en son indirmek istediği için başlangıçta baz almıyor. Anime de 4 parmak kaldırıp sona Shanks'ı sakladığı için 4. parmağı indirdiği açıkça görülüyor. Zaten bütün imparatorları indirmek istediğini de söylemişti.

35.saniye

Arkadaşım karşında gerizekalı insanlar yok. Son paragrafı okursan:'' istersen senin dediğin tarzda da gireriz fark etmez-dediğim gibi, istediğin gibi olsun fark etmez benim için.'' devamında da koşulları açık açık yazıyorum ve anlaştık diyorsun. Nasıl çarpıtabiliyorsun, sen bana bunu anlat.

Arkadaşım karşında gerizekalı insanlar yok. Son paragrafı okursan:'' istersen senin dediğin tarzda da gireriz fark etmez-dediğim gibi, istediğin gibi olsun fark etmez benim için.'' devamında da koşulları açık açık yazıyorum ve anlaştık diyorsun. Nasıl çarpıtabiliyorsun, sen bana bunu anlat.
Carpıttığım bir şey yok. Öncesinde kaç tane şey söylemişsin, bende Mihawk överim ama Crocodile övmek demişim. Şartları yazmışsın ki "Övme-gömme" olarak demişsin ki zaten 1 yorum öncesinde ve onun da öncesinde durumu söylemişim. Kendi yorumum bile geçmişte "Forumdan giderim" olmuş ama bana şimdi dediğin şeye bak. "1 ay Crocodile gömersin" dediğinde bile ne demişim git bir bak. Şimdi gelip "Gerizekalı yok karşında" diyorsun, bu aralar durmadan bu laf ile geliyorsun en sonunda ben diyeceğim...

Seninle olan iddiayı da bitirdim. Gerek yok :good:
Keyfin bilir canım.

Carpıttığım bir şey yok. Öncesinde kaç tane şey söylemişsin, bende Mihawk överim ama Crocodile övmek demişim. Şartları yazmışsın ki "Övme-gömme" olarak demişsin ki zaten 1 yorum öncesinde ve onun da öncesinde durumu söylemişim. Kendi yorumum bile geçmişte "Forumdan giderim" olmuş ama bana şimdi dediğin şeye bak. "1 ay Crocodile gömersin" dediğinde bile ne demişim git bir bak. Şimdi gelip "Gerizekalı yok karşında" diyorsun, bu aralar durmadan bu laf ile geliyorsun en sonunda ben diyeceğim...
Öncesi sonrası önemli değil, senin dediğin gibi olsun dedikten sonra şartları okuyup anlaştık demişsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık