Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Donquixote Ailesi

Sizce Crocodile Temizler mi?

• Kullanılan toplam oy
    207
Mahallede müsamaha gösterilen ergen gibi çünkü. Herkese saldırıyor, öldüreceğim diyor. Sonuç yok. Jinbei ciddiye almamış demek ki. :d
Kimi öldüreceğim dedi ''herkes'' yazsana bu herkesleri merak ettim...

Aynen işinize gelmeyince kimse ciddiye almıyor zaten, fakat adam yapmak istediği hemen hemen her şeyi yaptı. En sonunda da elini kolunu sallayarak çekti gitti...
''Sonuç yok'' olayını fanı olduğun Mihawk'a bak bence. ;)

Yahu bu bahanedir kusura bakma.

Eğer sen ''Beyazsakala dokunmana izin vermeyeceğim'' deyip lafa atlıyorsan. Peşine sonrasında Croc gibi bir adamın WB'ye yürüyeceğini bile bile onun ''Bu işi burada halledelim mi?'' sözüne ses çıkaramayıp, karşısına çıkamıyorsan boş konuşuyorsundur. Öyle ki Crocodile buna MF de iyi ders vermiştir bu birini koruma üzerine Luffy olayında ''Birini korumak istiyorsan bunu doğru düzgün yap'' şeklinde bunları kurtararak...

Yani olay Croc da değil Jinbe de başlıyor, Croc hadi gel diyor bu bir cacık yapamıyor.
Dostum Croco'ya karşı Jinbe överken inan bahaneye ihtiyacım yok. Ders verdiği dediğin yerde Jinbe en azgın amirali 1 vs 1 tanklamış yetmemiş canını siper edip göğsünü deldirmiş ve hala hayatta. Croco da uzaktan kum falan fırlatarak şekil yapıyor. Tam Jinbe'ye eksi yazmalık sahne hani.

Dostum Croco'ya karşı Jinbe överken inan bahaneye ihtiyacım yok. Ders verdiği dediğin yerde Jinbe en azgın amirali 1 vs 1 tanklamış yetmemiş canını siper edip göğsünü deldirmiş ve hala hayatta. Croco da uzaktan kum falan fırlatarak şekil yapıyor. Tam Jinbe'ye eksi yazmalık sahne hani.
Olay Jinbe'nin tanklamasında falan değil söylediği sözlerde ve boş konuşmasında.

Yani sen birine ''Ona dokunmana izin vermeyeceğim'' dediysen izin vermezsin, karşısında durursun. Fakat bu noktada Jinbe sadece laf salatası yapmıştır.
Öyle ki onun üzerine Crocodile ''Bu işi burada halledelim mi?'' demesine rağmen sesini dahi çıkartamadı. Bu noktada da Crocodile istediğini istediği gibi yapmaya devam etti zaten.

Crocodile uzaktan kum fırlatarak şekil yapıyor diyorsun ama Jinbe ''Deniz buz oldu artık kaçamam'' tarzında konuşurken Crocodile dediğin kişi o buzları yeraltından kırarak Akainu'yu bölüp bunları kurtardı. Yani olay ''Kum fırlatmakta'' olmuyor öyle...

Olay Jinbe'nin tanklamasında falan değil söylediği sözlerde ve boş konuşmasında.

Yani sen birine ''Ona dokunmana izin vermeyeceğim'' dediysen izin vermezsin, karşısında durursun. Fakat bu noktada Jinbe sadece laf salatası yapmıştır.
Öyle ki onun üzerine Crocodile ''Bu işi burada halledelim mi?'' demesine rağmen sesini dahi çıkartamadı. Bu noktada da Crocodile istediğini istediği gibi yapmaya devam etti zaten.

Crocodile uzaktan kum fırlatarak şekil yapıyor diyorsun ama Jinbe ''Deniz buz oldu artık kaçamam'' tarzında konuşurken Crocodile dediğin kişi o buzları yeraltından kırarak Akainu'yu bölüp bunları kurtardı. Yani olay ''Kum fırlatmakta'' olmuyor öyle...
Dostum savaşın ortasında milletin derdi inan bana Croco değildir. Croco boş beleş dayılanan bir ona bir buna saldıran bir tipti. Dayılandığı tiplerin tamamı tarafından paspas edilecek adamın atarına yükselecek insan bulmak için cımbızla araman lazım.

aga olayı tam anlamadımda umarım crocodile jımbei alır gibi bişey ima etmeye çalışmıyosundur

Dostum savaşın ortasında milletin derdi inan bana Croco değildir. Croco boş beleş dayılanan bir ona bir buna saldıran bir tipti. Dayılandığı tiplerin tamamı tarafından paspas edilecek adamın atarına yükselecek insan bulmak için cımbızla araman lazım.
Bu mantıkla MF de WB ve Ace dışında kimsenin birbirini takmaması lazım. Böyle mantık mı olur yapma etme? :D

Hele de ID'den kaçmış eski Shichi. Öyle ki bu adamların peşine normalde Amiral falan gönderileceği söyleniyor ve gönderiliyor...
Yani o noktada yakalamışsın ve ''Kimsenin derdi sen değilsin'' deyip yanından geçip gidecekler mi?
Söylediğin gibi olsa emin ol şu tarz sahneler görürdün.

Fakat bu adam 2 yıldır NW de istediği gibi takılıyor hala...
Bakalım Shichiliği yeni gidenler ne kadar takılacak.

aga olayı tam anlamadımda umarım crocodile jımbei alır gibi bişey ima etmeye çalışmıyosundur
Bu vs olmadan ne olacağını bilemeyiz. Alır veya alamaz demiyorum, Crocodile'ı 2 yıl sonrası görelim söylerim o zaman gerekeni.
Fakat Jinbe'nin bu sözleri söylemesine rağmen Crocodile'ın da yaptıklarına ve söylediklerine rağmen karşısına gelememiştir kendisi bu ortada olan bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık