Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Kullanıyordur illaki.Adam yeni dünya görmüş geçirmiş birisi.Gerçi yeni dünya buna geçirmiş ama olsun.K.haki ve b.haki bekliyorum,h.haki süpriz olur ama şaşırmam.

Seviye belirtmedim hiç ama başkalarını şaşırtacak şeyler yapacağını düşünüyorum.

Sence ne seviyede çıkar? Kimi yenebilir mesela max 2 yıl sonra ki dönemde?
Ben bunu daha önce söyledim sana ya :d

Ama bir de şöyle söylim. Yeniden ortaya çıktığı zaman, tayfanın ilk 4ü bundan daha güçlü olur. Jinbei zaten direkt antisi. :d

Ben bunu daha önce söyledim sana ya :d

Ama bir de şöyle söylim. Yeniden ortaya çıktığı zaman, tayfanın ilk 4ü bundan daha güçlü olur. Jinbei zaten direkt antisi. :d
Bana göre mesela öyle bir şey olmaz.

Şu Jinbe örneğini de vermeyin ya adam Crocodile'a "WB'ye dokunmana izin vermeyeceğim" diyor sonra ise Croc "Bu meseleyi burada halledelim mi?" dediğinde sesi çıkmıyor adamın. Bunun dışında MF de yapacağım, edeceğim derken Croc bunları kurtarıp "Bir şeyi yapacağım diyorsan doğru düzgün yapacaksın" deyip uçuruyor. Jinbei'ye fazla rol biçmeyin bu konuda.

Bana göre mesela öyle bir şey olmaz.

Şu Jinbe örneğini de vermeyin ya adam Crocodile'a "WB'ye dokunmana izin vermeyeceğim" diyor sonra ise Croc "Bu meseleyi burada halledelim mi?" dediğinde sesi çıkmıyor adamın. Bunun dışında MF de yapacağım, edeceğim derken Croc bunları kurtarıp "Bir şeyi yapacağım diyorsan doğru düzgün yapacaksın" deyip uçuruyor. Jinbei'ye fazla rol biçmeyin bu konuda.
1v1 bir durumda üstün görmem normal bence. Tabii croc daha iyi çıkar, o zaman tamam derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık