Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Crocodile İddiaları

Crocodile Haki kullanıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    137
Çok üst düzey bir kullanım beklemiyorum ama vardır, arı kovanına koka basıp şekilli şukullu bir saldırıyı durdurduğunu görürüz hatta.

Gözlem hakisi biraz gelişmiş olabilir onun dışında fazla bir artısı olmamalı. Luffy'den her dayak yiyenin çakraları açılmıyodur herhalde. Dövüşten çok organizasyon ve strateji adamı Croco. Çapraz birlikte de görevler belli ediyor. Buggy hedef tahtası, Croco ekibi şekillendiren adam. Mihawk ise yonkou olmalarındaki ana güç.

Şahsi düşüncem; Crocodile, animenin başında Luffy'nin çok üstünde bir karakterdi. Luffy, kazandığı zaman tepkim direk "Ohaa" olmuştu ama güzel bir hikayeye sahip ve güncel manga içeriğinde Cross Guild'in kurucuları arasıda yar alıyor ki Buggy'nin Yonkou olarak gözükmesinin birinci sebebi Mihawk iken ikinci sebebi kesinlik Crocodile'dır. Tüm bu varsayımlarım ile haki kesinlikle kullanıyor.

Not: Karakterin gerçek potansiyeli Marineford savaşasında gördük. Herkese boynuz attı kral.

@valanis : Crocodile da haki çıkarsa hesabını süresiz olarak kapattıracak.
Zamanında iddiaya girmişiz, forum kurallarına aykırı bir istek ama ben kendi cezamı veririm böyle bir şey çıkarsa. Zaten çok da önemli değil. Mantıken bu karakterin bir daha işlenmemesi lazımdı ama seri sünger gibi olunca sıra buna da gelebilir tekrar. Ama haki gösterecek aksiyon alacağını hala düşünmüyorum. Karakterin meyvesi yeterince iyi zaten öyle haki kullanımını gerektirecek bir savaşa sokmaz Oda efendi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık