Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Çölde Kimleri Yenebilir?

Kimleri Yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    144
Croco'nun WB ile muhabbetinin açıklanması lazım. Muhtemelen WB'ye varamadan komutanlardan birine kaybetmiş olabilir. Benim adayım 15. takım komutanı Fossa. :)

Croco balonunu Foss diye söndürmüş olabilir. :) Croco'nun WB'yi gördüğünü sanmıyorum ama gördüyse Ace gibi uykusunda tek yeme ihtimali çok yüksek. :)
Crocodile'ın hakkından gelen yiğit budur. Gerilerden koşarak gelip tek yumrukla işi bitirmiştir. Atın fava bekleyin.

Shanks gibi kral haki odaklı olacaklar demedim. Genel olarak amirallerin meyveleri çok üst düzey olsa da, onları sağ kollardan ayrı bir kulvara koyan özellikleri olduğu varsayılır. Aksi taktirde yonkou gibi canavarlarla mücadele edemezler.

Evet sağlam meyve kullanıcıları, sadece meyveleriyle Enel olurlar ama amiral etmezler.
Bende haki yok demiyorum zaten ama daha çok meyve odaklılardır diyorum. Çünkü özel meyveler bunlar ve farklı etki bırakıyorlar...

Neyse daha net göreceğiz zaten ilerleyen dönemde bu karakterleri. Artık onlara sıra gelmeye başlıyor...

Bende haki yok demiyorum zaten ama daha çok meyve odaklılardır diyorum. Çünkü özel meyveler bunlar ve farklı etki bırakıyorlar...

Neyse daha net göreceğiz zaten ilerleyen dönemde bu karakterleri. Artık onlara sıra gelmeye başlıyor...
Meyve odaklı olacağını ben de düşünüyorum. O yüzden uyanış görmeliyiz. Bunların üstüne bir de İleri seviye koka ya da gözlem lazım, hiç olmadı kral haki çıkmalı. İleri seviye kral haki demiyorum, sadece potansiyeline bir vurgu anlamında bayıltan versiyonu.
Aynen, umarım ayrıntılı işlenir hem Croco hem Mihawk.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık