Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] CP-0 Aegis'in Gücü

Tutar mi ?

• Kullanılan toplam oy
    99
Bir kere mantıken şu olması lazım.Kutsallara vurunca amiral çağırıyorlar Cp0 ya oluşum yada lider olarak amiral seviyesi etmeli.Kutsalların böbürlenmelerine uygun değil yani öbür türlüsü.Fiske vuruldu diye amiral getirten adamlar koruma diye o yıkım gücünden aşağısıyla dolaşmazlar.Sadece oluşum bile amiral etse karasakal tayfasının niye geri vites yaptığı anlaşılıyor.Ama ben daha fazlası olduğunu düşünüyorum.Tayfa çok güçlü yanlarında Kuzan bile var.Sadece Fuji yada Ryokugyu gördüler diye çökecekleri silahlardan vazgeçmez geri basmazlardı.
Dragon tek başına yerdi Cp-0'yu. İşin o kısmı başka bir etken yoksa şov.

Maksimumu amiralse daha fazlası ne çıkabilir ki bu oluşumdan ? Beklentin ne ?

Dragon tek başına yerdi Cp-0'yu. İşin o kısmı başka bir etken yoksa şov.

Maksimumu amiralse daha fazlası ne çıkabilir ki bu oluşumdan ? Beklentin ne ?
Lucci’nin amiral seviye dönmesinin mantığı var demek istedim yani.Adamlara korumalık için amiral çağırıyorlar.Yani yanlarında Cp0 olmayanlar için.Şimdi gördük Charlos Cp0 ile geziyor yanında koruma yoksa ve saldırıya uğrarsa misilleme olarak amiral çağırıyorlar durumu olabilir.Cp0 varken amiral çağırma durumu olmuyor onlar ilgileniyordur.Birde iç yüzünü bilmiyoruz hep korumalık değil wano gibi görevleri olabilir.Shonen mantığıyla bakarsak oluşum ya çok güçlü çıkacak ve devrimci/bizimkilerle kapışacaklar yada antik silah gibi kozları olacak.Çok güçlü değillerse ikincisi de iyi senaryo olur hikaye başka türlü gitmez çünkü.

Lucci’nin amiral seviye dönmesinin mantığı var demek istedim yani.Adamlara korumalık için amiral çağırıyorlar.Yani yanlarında Cp0 olmayanlar için.Şimdi gördük Charlos Cp0 ile geziyor yanında koruma yoksa ve saldırıya uğrarsa misilleme olarak amiral çağırıyorlar durumu olabilir.Cp0 varken amiral çağırma durumu olmuyor onlar ilgileniyordur.Birde iç yüzünü bilmiyoruz hep korumalık değil wano gibi görevleri olabilir.Shonen mantığıyla bakarsak oluşum ya çok güçlü çıkacak ve devrimci/bizimkilerle kapışacaklar yada antik silah gibi kozları olacak.Çok güçlü değillerse ikincisi de iyi senaryo olur hikaye başka türlü gitmez çünkü.
Antik silah muhabbeti daha mantıklı. Yoksa bizimkilerle bile karşılaşsa zayıf bir oluşum olarak kalırlar ki devrim ordusundan hiç bahsetmiyorum. Dragon tek başına yeter.

Dragon bütün oluşumu tek başına alamaz hiç sanmıyorum uyarıyor bile adam.
Ben Lucci'ye sağ kol-amiral civarı diyorum ama şu an için değil. Elbaf ve sonrası için. Aksi halde Lucci'nin bizimkilerin gelişim hızını geçmiş olması gerekir ki o hızı Kizaru bile geçemez bu seride :) Velhasıl Wano başlarına denk gelen Cp-0-Devrim Karargahı olayında Lucci'nin olup olacağı seviye Yk2 falandır. Lideri Yk2 olan adamın Dragon 7 kere falan içinden geçer. O işte başka bir iş var. Dragon stratejik bir hamle yapmış olabilir.

aynen kanka franky olur amiral çağıran kutsal ejderleri anca franky ayarı adamlar korur yeni dünyada.
Franky seviyesi olur demedim, frankysi olur dedim. Örgütün 5. Adamı anca olur yani dedim.

Ts öncesi oven etmeyecek adamın 5. Adam olması da lider olmasından çok daha mantıklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık