Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] CP-0 Aegis'in Gücü

Tutar mi ?

• Kullanılan toplam oy
    99
X-Drake ve Coby'nin(büyük ihtimal Sengoku+Garp) üyesi olduğu SWORD bir darbe yapar mı ? Luffy'nin değiştireceği düzende SWORD öncülüğünde yeni bir denizci oluşumu bekliyorum ve bu oluşumun başına Aokiji geçecek(bence)
Konu dışı ama olsun.
Evet bence güzel bir teori buna benzer teoriler reddit'te vardı Sword'un darbe yapacağı ile ilgili direkt darbe yapılacağı konusunda emin değilim ama bu olmasa bile dediğin gibi yeni denizci oluşumu Sword ve Aokiji liderliğinde olacak bence de.

Abi Cp'0'ın direkt Sword tarafından indirilmesi çok havalı olmaz mıydı.. :)
Olabilir bence de öyle olacak zaten ya devrimciler yada Sword, CP0 ile yüzleşir Wano bitimine doğru X-drake ve oradaki CP0 üyeleri arasında bir şeyler olması bekliyorum hatta öldürüleceğini anlayan Who's Who bence bundan istifade ederek kaçacak.

Yani CPO'dan beklentim çok ve bunlar direk Kutsal ejderlerin altında çalışıyorlar onları korumak ile yükümlüler bir kutsal ejdere en ufak bir şey olsa amiral geliyor ve Orda Kong'var eski denizci olsada bence CP0 ile bağlantıları vardır. demek istediğim Kutsal ejderler kendilerine güçlü insanlardan bir kale örmüşler ve Spandine bu kalenin bir parçası olabilecek bir adam değil. Ama oğlu CP0 görevlisi olduğu için olma ihtimalide var.
İşte o Kutsal ejder CP0 bağona bir adam daha ekle fark etmez.

Lucci=Sağ kol-amiral civarı.
Kaku=Sol kol-sağ kol civarı.
X, Y, Z diye gider.

Baktığın zaman oluşumun bende oluşturduğu intiba bu. Fena değil. Şu kadroyu amirallerin yanına eklesen baya dolu durur yani. Güzel bence.

Lucci=Sağ kol-amiral civarı.
Kaku=Sol kol-sağ kol civarı.
X, Y, Z diye gider.

Baktığın zaman oluşumun bende oluşturduğu intiba bu. Fena değil. Şu kadroyu amirallerin yanına eklesen baya dolu durur yani. Güzel bence.
Bir kere mantıken şu olması lazım.Kutsallara vurunca amiral çağırıyorlar Cp0 ya oluşum yada lider olarak amiral seviyesi etmeli.Kutsalların böbürlenmelerine uygun değil yani öbür türlüsü.Fiske vuruldu diye amiral getirten adamlar koruma diye o yıkım gücünden aşağısıyla dolaşmazlar.Sadece oluşum bile amiral etse karasakal tayfasının niye geri vites yaptığı anlaşılıyor.Ama ben daha fazlası olduğunu düşünüyorum.Tayfa çok güçlü yanlarında Kuzan bile var.Sadece Fuji yada Ryokugyu gördüler diye çökecekleri silahlardan vazgeçmez geri basmazlardı.

Rica etsem Dünya hükumeti için çalışan bir ekip en az yonkou gücünde açıklanabilir mi artık? Gerçekten sıkıldım korsan hakimiyetinden. Şaka maka 4 yonkou birleşip Mariejois'e girse haritadan silecekler. Boş boş söylemlerle hikaye okumaya çalışıyoruz biraz mantıklı düşünelim deyince kafalar uçup gidiyor. Hocam denklemde mi çözmedin hayatın boyunca be?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık