Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

CS GO'da bayağı bir değişiklik olmuş galiba, tam olarak anladığımdan değil ama
BİG ve Xantares bir hayli düşüş yaşamış
Woxic artık Mausesports takımında değil Karrigan da o takmımda değil ve woxic hiç bir yerde yok
Acaba özet geçebilecek olan var mı? ( :
Birde daha önce sormuştum belki ama neden üst düzey Türk oyuncular olmasına rağmen Türk takımı yok:confused:

CS GO'da bayağı bir değişiklik olmuş galiba, tam olarak anladığımdan değil ama
BİG ve Xantares bir hayli düşüş yaşamış
Woxic artık Mausesports takımında değil Karrigan da o takmımda değil ve woxic hiç bir yerde yok
Acaba özet geçebilecek olan var mı? ( :
Birde daha önce sormuştum belki ama neden üst düzey Türk oyuncular olmasına rağmen Türk takımı yok:confused:
Çünkü Türk E-Sporu yetersiz. Cs go'dan da elini ayağını çekti organizasyonlar. Sangal diye takımımız var Tier 3 seviyede.

Big aslında hep inişli çıkışlı dün Dust2'de yok edip diğer 2 mapte 1 ve 4 round alarak inanılmaz rezil bir performans gösterdi. Kontratı bitince umarım Xantares atar kendini bu istikrarsız takımdan. Space'den bu yüzden ayrıldı aynı istikrarsızlık sorununu yaşayan başka bir takıma gitti...

Woxic ping sorunu yaşadığı için Cloud9dan ayrılmak zorunda kaldı yoksa kötü oyuncu falan olduğundan değil. Zaten kendi takımını kurucak.

Son düzenleme:
Woxic boşta beklemeyecek kadar üst düzey bir oyuncuydu kendi takımını kurmuş sanırım :D
Acaba takımda kimler var:confused:

Türk takımı geliyorrrrrrr Woxic ve XANTARES ❤
1 senedir takip etmiyorum şöyle takımlara bir göz gezdireyim dedim. Tarik EG'den ayrılmış. Twistzz Tl'den Faze'e geçmiş. Xantares ayrılmış. Kadrolara bakınca Xantares için Türk takımı yerine TL daha uygun görünüyor. Bizim ülkemizde kurulan organizasyınlar sponsor konusunda sıkıntılı olduğu için yeteri kadar kazanamıyorlar, Türkiye' ye dönmek yerine bizi dışarıda temsil etse daha iyi olur kendisi için. Kurulacak olan takımın başarılı olabileceğini düşünmüyorum. Xantares neyse ama Woxic'in c9 zamanlarında biraz izledim Mouz günlerinden çok uzakta :/

1 senedir takip etmiyorum şöyle takımlara bir göz gezdireyim dedim. Tarik EG'den ayrılmış. Twistzz Tl'den Faze'e geçmiş. Xantares ayrılmış. Kadrolara bakınca Xantares için Türk takımı yerine TL daha uygun görünüyor. Bizim ülkemizde kurulan organizasyınlar sponsor konusunda sıkıntılı olduğu için yeteri kadar kazanamıyorlar, Türkiye' ye dönmek yerine bizi dışarıda temsil etse daha iyi olur kendisi için. Kurulacak olan takımın başarılı olabileceğini düşünmüyorum. Xantares neyse ama Woxic'in c9 zamanlarında biraz izledim Mouz günlerinden çok uzakta :/
Doğal olarak..

Organizasyonun Türk olması gerek miyor ki ? G2 ve Envy Fransız kadro ile oynadı yıllarca ama Fransız organizasyonu değil.

Doğal olarak..

Organizasyonun Türk olması gerek miyor ki ? G2 ve Envy Fransız kadro ile oynadı yıllarca ama Fransız organizasyonu değil.
Kurulacak Organizasyon takımın başarılı olucağını düşünse bile başka problemleri de çözmesi lazım. Çok ciddi vize problemleri yaşıyor oyuncularımız. Lan turnuvaları başlayınca bunun çözümünü bulamazlarsa organizasyon için de kötü sonuçlanır.

Turkish Super Team Tier 3 takımı zar zor yeniyor, Tier 2 takımdan fark yiyor. En kötüsü de Tier 3 takıma 'Hile hile kesin hile' demeleri. Imor yerine paz olsa daha iyi olurdu ve bir tane IGL şart.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık