Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Coiling Dragon

Mavi olduklari icin 2sininde su olduklarini dusunuyorum.
Evet, Çünkü yüzük su sovereign'ine ait
Bende kan olayini pek hatirlamadim. Ama bi daha bakmak lazim.
Kitap 12 Bölüm 24'de geçiyor. Linley ilk defa deity olduğunda Violet Blood kılıcını ve Coiling Dragon yüzüğünü test ederken, yüzüğün içine enerjisini aktarınca ilk başta altın renkli bir damla ve mavi damlalar oluşmuştu. altın renkli damla Sovereign kanı oluyor.

Orjinal Metin
One of the energy auras was coming from a gold-colored drop of blood, while the other surge of energy was coming from three azure water drops.

Evet, Çünkü yüzük su sovereign'ine ait

Kitap 12 Bölüm 24'de geçiyor. Linley ilk defa deity olduğunda Violet Blood kılıcını ve Coiling Dragon yüzüğünü test ederken, yüzüğün içine enerjisini aktarınca ilk başta altın renkli bir damla ve mavi damlalar oluşmuştu. altın renkli damla Sovereign kanı oluyor.

Orjinal Metin
Sagolasin. Beni 2 saat aramaktan kurtardin.

Evet o yüzden birşey demiyor.Infernal Realm'da Mosi'nin ruh gücünü geçebilecek en fazla 10 kişinin olabileceği söyleniyor.Ki onlarda Mosi'den sadece azıcık güçlü olabilirmiş.Mosi'nin ruh gücü o kadar fazlaymış ki Infernal Realm'da ilk üçe girebilirmiş.Ruh gücü açısından bayağa güçlü biri.
Daha son çıkanı okumadım okuyum yazarım buraya.
şimdi son bölümle ne oluyor beyrut bebe için ne yapmış tam anlamadım okuduysan bi açıklarmısın zahmet olmazsa

şimdi son bölümle ne oluyor beyrut bebe için ne yapmış tam anlamadım okuduysan bi açıklarmısın zahmet olmazsa
Saintlerin zihinlerinden bazı mysterilerin nasıl kullanıldığını alıp Bebe'ye aktarmış bu şekilde Bebe çabucak öğrenmiş kısaca.Bu bölüm tamamen Beirut'u övme üzerine kurulmuş :D.

Oo yeni bölüm gelmiş çok gaza geldim keşke ardarda çıksa.Ne güzel klanına ulaştı artık(Hala Skyrite dağlarına gitmesi gerek gerçi).Klanındakiler bunun gücünü görüp şaşıracaklar falan güzel olacak :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık