Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Coiling Dragon

Orası hapisaneye açılan bir geçit.O hapishanedende Dylin ve oğulları çıkıyor.Dylin bir tanrı (yoksa yarı-tanrı'mıydı o zamanlar)

EDIT: Yeni bölüm hala çıkmadı.İftari beklediğimden çok bunu bekliyorum :D.
Demigod yani yari tanri. Tanrilar daha sonra cikmaya baslayacak. Bende merakle bekliyorum. Cince transleten bolum basliklarima baktigim kadariyla 8. Bolumde vaftiz olacak. Hadi hayirlisi.

Demigod yani yari tanri. Tanrilar daha sonra cikmaya baslayacak. Bende merakle bekliyorum. Cince transleten bolum basliklarima baktigim kadariyla 8. Bolumde vaftiz olacak. Hadi hayirlisi.
oo ozaman az kalmış desene iki güne vaftiz olur o zaman acaba nasıl güçlenecek o zaman fena merak ediorum ilk ataları falan yaşıyor olacakmı acaba şu anıtlarda isimleri yazanlar varya ne diyecekler linleye falan yaw bi an evel gelse bölümler :)

Baruch yaşıyor heralde.Linley ilk kez saint(aziz) olduğu zamanlar bunu ziyaret eden bir adam vardı.Infernal Realm'e gitmek istermisin diye soruyordu Wharton'un düğününde.Linley o adamla konuşurken adam yakın zamanda Baruch'la yiyip içmiştim gibisinden birşeyler söylüyordu o yüzden yaşıyordur heralde.

Baruch yaşıyor heralde.Linley ilk kez saint(aziz) olduğu zamanlar bunu ziyaret eden bir adam vardı.Infernal Realm'e gitmek istermisin diye soruyordu Wharton'un düğününde.Linley o adamla konuşurken adam yakın zamanda Baruch'la yiyip içmiştim gibisinden birşeyler söylüyordu o yüzden yaşıyordur heralde.
zaten o adam nedir bi çözemedim ben o da farklı bi clandan degilmi blufire öldürdü onun highgod liderini blufire sovereing olmuşmudur acaba gerçi tam adı omu emin deilim ama leylin diye geçiyor adı da ashuradan güçlüdür diye düşünüyorum o adam için
şu baruchu bi görsek valla süper olur galiba öteki diyarlarada gider heralde yüksek priest in gittiği yerlere falan baya heyecanlı olacak :D

Bugün gelmeyecek Çevirmen(Ren) 17 Kitabın 2.bölüm açıklamasında ayın 22'si dinlenme günüm diye belirtmiş. Yarını bekleyecez artık

yeni bölüm geldi şimdide bu ejderha klanı linleyin ataları kurmamışmı şimdi sadece bi dalımıydı yani ben sandım yulan kıtasında ortaya çıktılar ordanda infernal realme gittiler komple bu adamlar tanımadılar bile nasıl iş linleyin clanı düşük seviyede o zaman ejder clanı içinde
bide bu barker kardeşler yokmuydu ölümsüz savaşçılar diye 4 soy içinde onlar hiç geçmiyor ortalıkta

yeni bölüm geldi şimdide bu ejderha klanı linleyin ataları kurmamışmı şimdi sadece bi dalımıydı yani ben sandım yulan kıtasında ortaya çıktılar ordanda infernal realme gittiler komple bu adamlar tanımadılar bile nasıl iş linleyin clanı düşük seviyede o zaman ejder clanı içinde
bide bu barker kardeşler yokmuydu ölümsüz savaşçılar diye 4 soy içinde onlar hiç geçmiyor ortalıkta
Yok ilk Yulan'dan çıkmıyorlar ilk nerden çıktıkları belli değil.Ama Yulan kıtası dahil heryere yayılıyorlar.Linley'i bi ara avlamaya çalışan adam vardı hani adını unuttum o da şaşırmıştı Yulan kıtasında ejderkanı olan birini bulunca.Birsonraki bölümde görücez heralde Baruch klanı neden unutulmuş.

Yok ilk Yulan'dan çıkmıyorlar ilk nerden çıktıkları belli değil.Ama Yulan kıtası dahil heryere yayılıyorlar.Linley'i bi ara avlamaya çalışan adam vardı hani adını unuttum o da şaşırmıştı Yulan kıtasında ejderkanı olan birini bulunca.Birsonraki bölümde görücez heralde Baruch klanı neden unutulmuş.
leylinin tek attığı adamımı diyorsun ? valla daha şaşalı olmasını beklerdim adamı kapıdan kovacaklardı resmen yaw :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık