Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Coiling Dragon

Stellar ile Coiling Dragon arasında
Son bölümde Qin Yu'yu Hongmeng'e götürmek için Linmeng (Linley) geliyor onun dışında çokta ortak yön yok diye duydum

Son bölümü 10 defa okudum hala bittiğine inanamıyorum kesinlikle benim için en iyi xianxia budur.
Spoiler bölümlerinde gördüm bende, Qin Yu Desolate Era'nın ana karakteri Ji Ning ile bir yerde bağlanıyormuş.

Epik Lightnovel Tr 7. kitabı yayınlamaya başlamış. Linkleri toplayacak olursak:
İlk bölümden 6. Kitap 19. bölüme kadar buradan
6.Kitap bölüm 20den 27ye kadar buradan
6.Kitap Bölüm 28den 32ye( 6. kitabın son bölümü ) buradan
7.Kitap ve devamına ise buradan ulaşabilirsiniz

Arkadaşlar, 20 kitabın ortalarina kadar geldim artik hikaye sarmamaya da başladi. Burdan sonrada olaylarin ilgi cekici olmayacagini dusunuyorum. okuyup okumama arasinda kaldim. tavsiye eden varmi ? (Olaylar ilginclesiyormu vb nedeni cok spoiler vermeden)

Novel okuyan insanlara bir şeyler söyleyeyim buradan.

Biri bir site açmış. Bu site ile ilgili şu yazıyı okursanız sevinirim.

Novelleri Türkçe okuyup elimde kitap şeklinde arşiv olsun isteyenler bu emek hırsızına prim vermeyin lütfen. Başka birinin çevirdiği serileri çevirmenin izni olmadan basıp satmayı düşünen bir kişidir kendisi.

Novel okuyan insanlara bir şeyler söyleyeyim buradan.

Biri bir site açmış. Bu site ile ilgili şu yazıyı okursanız sevinirim.

Novelleri Türkçe okuyup elimde kitap şeklinde arşiv olsun isteyenler bu emek hırsızına prim vermeyin lütfen. Başka birinin çevirdiği serileri çevirmenin izni olmadan basıp satmayı düşünen bir kişidir kendisi.
verdiğin 2 linkin, konu altındaki bütün yorumlarını okudum.

birincisi bunu kitap olarak bastırıp satamaz kimse açık suçtur 30 bin ile 100 bin tl arasında para cezası var

çok büyük ihtimal bunların grubundan biri bunlara kızmış gitmiş bir site açmış. bunlara da ben satacağım filan deyip gaz vermiş. kusura bakmayın ama 40 tl 1 cilt kim novel alıyor burası türkiye gençler.

en iyi kitaplar zaman çarkı 1200 sayfa 50 tl orijinal basım. herif scan başmış 40 tl 1 cilt kitap satacakmış bunu yemek için cidden :D neyse.

lakin bu seviyede heriflerin çevirileri okumayın, bırakın ingilizceniz gelişsin. tel verler küfürler filan havada uçuyor konu altında gülmekten öldüm bir başka tip gelip konularını trollemiş. ona da çemkirmişler engellemek yerine :D

birincisi bunu kitap olarak bastırıp satamaz kimse açık suçtur 30 bin ile 100 bin tl arasında para cezası var

çok büyük ihtimal bunların grubundan biri bunlara kızmış gitmiş bir site açmış. bunlara da ben satacağım filan deyip gaz vermiş. kusura bakmayın ama 40 tl 1 cilt kim novel alıyor burası türkiye gençler.

en iyi kitaplar zaman çarkı 1200 sayfa 50 tl orijinal basım. herif scan başmış 40 tl 1 cilt kitap satacakmış bunu yemek için cidden :D neyse.

lakin bu seviyede heriflerin çevirileri okumayın, bırakın ingilizceniz gelişsin. tel verler küfürler filan havada uçuyor konu altında gülmekten öldüm bir başka tip gelip konularını trollemiş. ona da çemkirmişler engellemek yerine :D
Şu Zaman Çarkı'nı alıp okuyacaktım ama baktım çok pahalı sonraya bıraktım :(

Gruplarından biri değil.

Valla orada Alp etmese kimse etmezdi ama o başlatınca hepsi etmeye devam etmiş. :D:D
Çevirileri güzel çoğunun yani anlaşılır. Ben seviyorum. Tabi serileri İngilizce okuyorum ama. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık