Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby ve Yeni Dünya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Malum iki senelik aradan sonra merak edilen karakterlerden birisi de Coby.(Ve arkadaşı Helmeppo) Coby'nin aktif olan mantrasıyla birlikte daha da güçleneceği ve daha fazla rol alması beklenen birşey. Yalnız Garp emekli olduğuna ve çok fazla rütbe atlaması mümkün olmadığına göre kadasına göre hareket edemeyecektir. Ben Coby ve Helmeppo'nun Garp'ın yanında takılan kılıçlı denizci elemanının himayesinde olacağını ve o adamında Kor-Amiral olarak karşımıza çıkabileceğini düşünüyorum. Sizin bu konudaki fikirleriniz?

titanium

Coby sanmıyorum ve çok ama çok zor olsada yeni 3 amiralden biri olursa 3d2y'de en büyük up yapan kategorisinde 1.sırayı alır benim görüşüm bu...

Luffy'nin fanboyu olan bir adamın Luffy ile kafa kafaya dövüşebilmesi bana göre imkansız.

Luffy ile kafa kafaya dövüşmesini beklemek bencede haksızlık olur ama Oda'nın kullanmayacağı karakterin üstünde bu kadar durması saçma olurdu diye düşünüyorum. Benim Coby'ye dair baya beklentim var :D

luffy ile başabaş dövişemez en fazla 2 sene önceki luffy ile rakip olabilir diye düşünüyorum ama luffy başa baş dövüşmesini isterim coby'de o potansiyel var

Luffy'den tek yediğinde 6-7 ay bişey çalışmıştı,bide o çalışmanın üstüne garp gibi bir adamdan 2 yıl daha eğitim alması onu bence hepimizin düşündüğünden daha yüksek seviyede görmemizi sağlıyacak ama tabiki şuan ki Luffy'e denk değil.

coby nin şu anki luffy ye denk olması mümkün değil. belki 2 sene önceki luffy ye denk olabilir. ama coby ye sağlam bir haki eğitimi ve sağlam bir meyve lazım.

ben coby gibi power up yapan adam görmedim adam '0'dı garp nasıl çalıştırıyorsa artık.

bence garp onları kendi yerine alternatif yetiştiyor ki karakter olarakta cobynin adalet anlayışıyla garpınki benziyor.

helmeppoda cobyden geri kalmak istemiycektir bence bunlar garp-sengoku gibi olucak :D

işallah 2 yıllık aradan sonra karşımıza korsanlara kök söktüren bir adam olarak çıkar new worldde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık