Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Claymore

Artık hangisini istersen maksat ayağını yerden kessin. :( Arkasına da bunu yazarsın;
Çıkar pembe gözIükIerini gözünden hayata toz pembe bakma!dinsin artık bu acıIar diyorsan beni sensiz bırakma!
''Bizden daha rahatı gevşektir !!!1'' yazmayı düşünüyordum ama senin dediğinde olabilir.

Valla seri bence baya güzeldi.Dövüşten,deneyden de ibaret değildi.Her an herşey oluyordu.Klişe neredeyse yok gibi.Mesela Easley gibi op karşılığı yonko olan karakterler gibi.Oldukça şaşırmıştım gelişmelere.

Örgüt ve amaçları sürekli gizemini koruyordu.Galatea ( ki yeni hali bence çok iyi tasarlanmıştı ) Miria gibi karakterler iyi işlenmişti.Bir tane Orochimaru benzeri bir karakter vardı zaten evlere şenlik.Orjinal bir karakterdi.

Genel olarak seri bende iz bıraktı diyebilirim yani.

Güzel bir seriydi . Teresa harikaydı.Acaba Leon adlı filmden esinlenmiş olabilir mi diye düşünüyorum .
Leon ne kadar orjinal bir film ki ondan esinlensinler.Clare ve raki olayından bahsediyorsun sanırım.

131'den sonra türkçe çevirisi yok muuu ? var deyin. var olsun.

edit: tez canlılık ettim yok sandım buldum :D

konu hort
bunun berserkle ne crossoverı olur be diye düşünürken buraya geldim:/

edit: ingilizcesi olanlar animesinden sonra 50. sayıdan itibaren mangasını da okumalı diyerek çekiliyorum

Bunun değerini bilemiyorlar. Geçen senelerde animesi tekrardan çekilecek dedikoduları vardı ama yeteri kadar popüler değil diye gündemlerinden düşürdüler denildi. Eğer çekilseydi yeniden epey tutardı gerçekten.

Hikayesi, tarzı falan her şeyi geçtim şu mangadaki kadın karakterlerin işlenme şekliyle bile hiçbir manga yarışamaz. Birinden bile gıcık kapmadım ki bir manga için bu neredeyse imkansız. Her zaman ağlak, mıymıntı, kurtarılmayı bekleyen gereksiz biri çıkar. Ama bunda hepsini ayrı seviyorum. İsmimi bile bu seriden aldım daha ne olsun. Üstelik serideki neredeyse herkes kadın ki tek gıcık kapılabilecek karakterde erkek olanı:oleyo2:

Bunun değerini bilemiyorlar. Geçen senelerde animesi tekrardan çekilecek dedikoduları vardı ama yeteri kadar popüler değil diye gündemlerinden düşürdüler denildi. Eğer çekilseydi yeniden epey tutardı gerçekten.

Hikayesi, tarzı falan her şeyi geçtim şu mangadaki kadın karakterlerin işlenme şekliyle bile hiçbir manga yarışamaz. Birinden bile gıcık kapmadım ki bir manga için bu neredeyse imkansız. Her zaman ağlak, mıymıntı, kurtarılmayı bekleyen gereksiz biri çıkar. Ama bunda hepsini ayrı seviyorum. İsmimi bile bu seriden aldım daha ne olsun. Üstelik serideki neredeyse herkes kadın ki tek gıcık kapılabilecek karakterde erkek olanı:oleyo2:
Tabakhaneye bok yetiştirir gibi bitirilmesi dışında güzel seriydi. Acelesi vardı herhalde mangakanın uçağa falan mı yetişecekti nedir..

konu hort
bunun berserkle ne crossoverı olur be diye düşünürken buraya geldim:/

edit: ingilizcesi olanlar animesinden sonra 50. sayıdan itibaren mangasını da okumalı diyerek çekiliyorum
Güzel güzel izliyorum bunun animeyi, birden bire güzelim hatunu ikiye yarmasınlar mı :D orda bıraktım izlemeyi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık