Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Smoothie

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 106 50.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 103 49.3%

• Kullanılan toplam oy
    209
Kendini gösterecek bir karakter bence. İsmini, tasarımını, meyvesini falan beğeniyorum. Arca tam uyumlu. Rakibi kim olur onu pek kestiremedim ama.

Smoothie oldukça rahat bir kişiliğe sahiptir. Altındaki adamlarına zamanı olursa onlara yardım edeceğini söylemiş, ancak zamanı olduğu halde hiçbir şey yapmamıştır.
Me irl :(

Gücünden hiçbir şüphem yok ama Oda'nın kurbanı oldu maalesef. Zamanı geldiğinde kendini gösterecektir.

Herhalde hakkında en az tanıtım yapılacak karakter olacak yonko çekirdek üyelerinden. Tüm yonkolar için geçerli. Ne bir vs. ne bir yetenek. Bir tane zürafaylan bir bakirenin suyunu çıkardı sonra bu işin suyu çıktı ben oynamıyom yea deyip bir şeye karışmadı bir daha. Büyük hayal kırıklığı.

Herhalde hakkında en az tanıtım yapılacak karakter olacak yonko çekirdek üyelerinden. Tüm yonkolar için geçerli. Ne bir vs. ne bir yetenek. Bir tane zürafaylan bir bakirenin suyunu çıkardı sonra bu işin suyu çıktı ben oynamıyom yea deyip bir şeye karışmadı bir daha. Büyük hayal kırıklığı.
Karakterinden ötürü sanırım o rahatlık. Mom'dan gelecek tepkiyle doğru orantılı olarak kendini sağlam bir şekilde göstermesi gerekiyor zamanı gelince, gerçekten hayal kırıklığı olacak yoksa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık