Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Smoothie

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 106 50.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 103 49.3%

• Kullanılan toplam oy
    209
Tanıtımta seride gösterilen 3.enbüyük ödüle sahiptir yazıyor artık 4.oldu Luffynin ödülünün artmasıyla emeği geçenlere teşekkürler.

Tüm dünyada one piece severler tarafından bizim forum haricinde bu karakteri konuşan yoktur diye tahmin ediyorum forumda anlam veremediğim şekilde çok konuşuldu,ve beklentiye girildi alalade bir karakter işte arkadaşlar bir özelliği yok sanırım ödülünün yüksek olmasından dolayı beklentiye girildi.Owen bile bundan daha çok önem arzediyor ama o bile gelip geçici karakter işte bir daha yıllarca görmeyeceğiz belki hiç bir zaman görmeyeceğiz.

Tüm dünyada one piece severler tarafından bizim forum haricinde bu karakteri konuşan yoktur diye tahmin ediyorum forumda anlam veremediğim şekilde çok konuşuldu,ve beklentiye girildi alalade bir karakter işte arkadaşlar bir özelliği yok sanırım ödülünün yüksek olmasından dolayı beklentiye girildi.Owen bile bundan daha çok önem arzediyor ama o bile gelip geçici karakter işte bir daha yıllarca görmeyeceğiz belki hiç bir zaman görmeyeceğiz.
Bu kadar üst düzey bir karakterin hiçbir şey yapmaması normal değildir, ne olmuş yeaa demek saçma. Beklentiye girmek ne demek, adam bunu tatlı komutanı diye tanıtmış, tayfadaki en yüksek ödüllerden birine sahip. Önündeki adamlara bile vurduğunu görmedik. Sen yanlış yerleri okuyorsun herhalde yabancı forumlarda, polyanna diyarı herhalde.Şaka malzemesi oldu kadın her konuda geçiyor.

Tanıtımta seride gösterilen 3.enbüyük ödüle sahiptir yazıyor artık 4.oldu Luffynin ödülünün artmasıyla emeği geçenlere teşekkürler.
Tanıtım içinde eksik ve eski bilgi olan birçok yer var. Çünkü daha karakteri güncellemedim. Tanıtımı yaptığıma göre o bilginin değişmesi gerektiğinin farkındayım demektir.

Vasıfsız lafını gerçekten hakeden karakter. Bunun gibisi gelmez yaklaşan olur ama yakalayamazlar.

Ellerine sağlık smoker. Ayrıca lütfen deveye hakaret etmeyiniz. Hayvan en azindan bir ise yarıyor : D

Zatı şahanelerinin çok tehlikeli bir meyvesi var bence. O yüzden bu kadına dövüş çizmek kolay değil. Ben ümitliyim bu ablamızdan. Yaşı da almış başını gitmiş biraz. Tez zamanda ortamlarda ben de varım demesi lazım. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık