Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 167 48.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.0%

• Kullanılan toplam oy
    348
O bacakları o gövdeyi nasıl taşıyor, neden topuklu giyiyor zaten dev, aklımda deli sorular. Aklını kaçırmasaymış neler olurmuş acaba. Ya da zeki olsaymış.

Yemek krizine girince kendime benzetiyorum yargı dağıtacağıni düşünüyorum yakında seride kendini küçük gören okurların çok olmasına rağmen çok güçlü olmasıda sevmek için ayrı bir neden.:at::at::at:

Oda'nın verdiği ince mesajlara dikkat etmemiz gerek.

Oda bu kadına sempati besletmeye çalışıyor. Kötülük yaptırsa da tatlı hallere sokuyor. Oda'nın BM hakkındaki planlarını cidden merak ediyorum.

Harika tasarlanmış bir karakter ama işleyiş olarak çok beğendiğimi söyleyemem. Aklını kaybedip Carmel Ana'yı hatırlarken "Nereye gittin, Anne!" demesiyle sarsılmıştım :( WCI arc'ta beğendiğim 2-3 şeyden biridi. Yine de çok sıktı, bu arc iner diye düşünüyorum. Bakalım ittifakta her iki tarafa da nasıl zararlar verecek. :D

Son düzenleme:
Oda'nın verdiği ince mesajlara dikkat etmemiz gerek.

Oda bu kadına sempati besletmeye çalışıyor. Kötülük yaptırsa da tatlı hallere sokuyor. Oda'nın BM hakkındaki planlarını cidden merak ediyorum.
Ruh hastası işte ya. Acilen ortadan kaldırılması lazım. Elbaf'daki yaşlı dev dede en doğrusunu yapacaktı ama gücü yetmedi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık