Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Linlin vs. Edward Newgate

Koca Ana vs Beyazsakal

• Koca Ana

Kullanılan: 24 23.5%
  • Beyazsakal

Kullanılan: 65 63.7%
  • İkiside Ölür

Kullanılan: 13 12.7%

• Kullanılan toplam oy
    102
Onda problem yok da mangaka Bm'ye ''even WB'' kelimesini kullandırırken kadına hedef olarak KK lığı koydu.

Yani BM, ''even WB'' deyip onu yendikten sonra dünyanın en güçlüsü ben olurdum falan deseydi bir soru işareti oluşmazdı.
Tamam işte dev ordusuyla Wb'ye 1 vs all yaparlardı. Sonrada üstünlüğünü kabul ettirirdi. Düşün 1 amiral seviyesi veya yakın, yanında komutan seviyesi 3-4 kişi daha olsa 2 yonkou gücüne ulaşabilir. Birde onlar şişirme laflar. İnu-Neko gibi devlerde kaç kişi vardır. Güçlü olan diğer yonkouları bastıran biri K.K. sayılır. Op bulmak hikaye, saf güçlü kral olabilirsin.

Marco-katakuri gibi sag kollar amirallere uzun sure dayanabilir, onlara karsi ezilmez ama sonunda kaybederler. Simdi luffy kong gun vurmustu galiba katakuriye ve katakuri ucmustu. Yani luffy artik sag kollara dayanabiliyor,karsilik verebiliyor ama uzun dovuste sag kollara kaybeder. Luffy big moma ayni seyi vurdugunda bigmom sadece saf hakisiyle cok cok rahat luffyi durdurmustu. Simdi amirallerin wbye verdigi hasara bakiyorum, wb cok basit ve gereksiz hasarlar yedi amirallerden. Yasindan dolayi artik butun hakileri zayiflamisti. Bigmom affetmez bu hatalari. Bu denklemlerde (mf)wb nin yeri amirallerin ustu yonkoularin altidir. Wb yonkoulara dayanabilir, karsilik verebilir ama uzun solukta kaybeder bence. Yani bir nevi suanki luffy-sagkollar iliskisi gibi bir savas olur bm-wb savasi. (ah bi genc olsaydi oyaji)

Tamam işte dev ordusuyla Wb'ye 1 vs all yaparlardı. Sonrada üstünlüğünü kabul ettirirdi. Düşün 1 amiral seviyesi veya yakın, yanında komutan seviyesi 3-4 kişi daha olsa 2 yonkou gücüne ulaşabilir. Birde onlar şişirme laflar. İnu-Neko gibi devlerde kaç kişi vardır. Güçlü olan diğer yonkouları bastıran biri K.K. sayılır. Op bulmak hikaye, saf güçlü kral olabilirsin.
Bence ordaki kullanımının amacı KK'lığın zorluğunu ifade etmek. Yani dünyanın en güçlüsünü yensen bile bu KK'lık için yeterli olmaz anlamını vermek için kullanmış olabilir. Luffy'nin her arc müttefik toplaması buna atıf.

Sen OP'u nasıl bir şey bekiyorsun? Merakımı celbettin :)

Bence ordaki kullanımının amacı KK'lığın zorluğunu ifade etmek. Yani dünyanın en güçlüsünü yensen bile bu KK'lık için yeterli olmaz anlamını vermek için kullanmış olabilir. Luffy'nin her arc müttefik toplaması buna atıf.

Sen OP'u nasıl bir şey bekiyorsun? Merakımı celbettin :)
4 parça şeklinde yönetiliyor yeni dünya. Şöyle düşün 2 yonkou birbirini öldürdü. Diğeri de kalpten gitti. Tek bir yonkou k.k olur. Çapsız korsanları bayrağının altına toplar. Roger bir şekilde herkese üstünlüğünü kabul ettirmiş. Mom ile dövüşmese bile gücünü herkes kabul ediyor. O ölünce çağ WB'ye kalıyor, hazineyi bulmasa bile tahta otururdu. Shiki devir senin diyor. Sonra denge gelmiş bir şekilde. Op'yi bulan k.k falan olmaz. Rozet gibi bir şey mi bu, ben buldum herkes beni K.K saysın diyeceksin. Lufy bulsa kim onu kral diye tanır, diğer yonkoular ezer geçer. Saygı duymazlar. Saygı güçle kazanılır.

Marco-katakuri gibi sag kollar amirallere uzun sure dayanabilir, onlara karsi ezilmez ama sonunda kaybederler. Simdi luffy kong gun vurmustu galiba katakuriye ve katakuri ucmustu. Yani luffy artik sag kollara dayanabiliyor,karsilik verebiliyor ama uzun dovuste sag kollara kaybeder. Luffy big moma ayni seyi vurdugunda bigmom sadece saf hakisiyle cok cok rahat luffyi durdurmustu. Simdi amirallerin wbye verdigi hasara bakiyorum, wb cok basit ve gereksiz hasarlar yedi amirallerden. Yasindan dolayi artik butun hakileri zayiflamisti. Bigmom affetmez bu hatalari. Bu denklemlerde (mf)wb nin yeri amirallerin ustu yonkoularin altidir. Wb yonkoulara dayanabilir, karsilik verebilir ama uzun solukta kaybeder bence. Yani bir nevi suanki luffy-sagkollar iliskisi gibi bir savas olur bm-wb savasi. (ah bi genc olsaydi oyaji)
Sıkıntı gençliği yaşlılığı değil ki hastalığı. Kocaman kaptan sake içiyordu sürekli. Tabi o sakede var bir şeyler ama dur bakalım. Big Mom ile aralarında topu topu 6 yaş var :( WB yaşasaydı 74 olacaktı BM ise 68 yaşında.

4 parça şeklinde yönetiliyor yeni dünya. Şöyle düşün 2 yonkou birbirini öldürdü. Diğeri de kalpten gitti. Tek bir yonkou k.k olur. Çapsız korsanları bayrağının altına toplar. Roger bir şekilde herkese üstünlüğünü kabul ettirmiş. Mom ile dövüşmese bile gücünü herkes kabul ediyor. O ölünce çağ WB'ye kalıyor, hazineyi bulmasa bile tahta otururdu. Shiki devir senin diyor. Sonra denge gelmiş bir şekilde. Op'yi bulan k.k falan olmaz. Rozet gibi bir şey mi bu, ben buldum herkes beni K.K saysın diyeceksin. Lufy bulsa kim onu kral diye tanır, diğer yonkoular ezer geçer. Saygı duymazlar. Saygı güçle kazanılır.
Yalnız OP var diye kaç defa duyduk. WB'yi hatırlıyorsun son kelimesi bu oldu. Ha bunun nasıl olacağı üzerine tartışılabilir o ayrı konu. O yüzden OP=Saygı duymak değil bence. WB kendi yaşadığı döneme adını verebilmiş olabilir ama bir defa bile KK diye duymadık, KK'lığa en yakın kişi diye biliyoruz.

@Daredewill
Kurgu işte Selim. Mangaka olayları öyle bir ayarlamış ki hazineyi bulan tayfa zaten zirveye çıkmış tayfa demek olduğu için OP'a ulaşabiliyor. Yoksa dediğin gibi şu an Luffy OP'u bulsa bir Allah'ın kulu dahi ona KK demez.

Ezik Squardo'nun kılıcıyla dengesi şaşan bir Wb var ortada. Bigmom vursa ne olur siz düşünün. Wb ringe zamanında almış olduğu "en güçlü" unvanıyla çıkıyor ama kendisinin de dediği gibi sonsuza kadar en güçlü olarak kalamazdı, ki kalamamış da zaten bana göre.

Ben Bigmom diyorum.
Ne alaka kılıç darbesi en fazla kılıç darbesi olur Ha Mihawk atmış ha ben atmışım ha Squardo başkası o kılıçı sokunca vücud hüçrelerinmi ölüyo.

Yumruk filan olsa kıyaslarsında kılıç darbesi saçma oluyo.

Yalnız OP var diye kaç defa duyduk. WB'yi hatırlıyorsun son kelimesi bu oldu. Ha bunun nasıl olacağı üzerine tartışılabilir o ayrı konu. O yüzden OP=Saygı duymak değil bence. WB kendi yaşadığı döneme adını verebilmiş olabilir ama bir defa bile KK diye duymadık, KK'lığa en yakın kişi diye biliyoruz.
İstese olurdu ama tahtın önünde durdu, diğerlerine engel oldu diyor büyük bir Op karakteri.:D Op bulan hikaye, yonkou gelir elinden alır yani. Korsanlar güce saygı duyar. Wb bile bir yaram sızlıyor diyor. Op'yi bulmakta kitabelerden yonkoulardan geçiyor. Lufy bunu yaptığında zaten güç olarak saygı duyulacaktır. Lufy ne diyor en özgür kişi k.k. olur. En güçlü olmadan en özgür nasıl olacak? K.K olan da 2 yonkou olmuyor ama 1 tık güçlü oluyor işte. Wb'de o tık vardı ama istemedi. Aile istemiş.
@Daredewill
Kurgu işte Selim. Mangaka olayları öyle bir ayarlamış ki hazineyi bulan tayfa zaten zirveye çıkmış tayfa demek olduğu için OP'a ulaşabiliyor. Yoksa dediğin gibi şu an Luffy OP'u bulsa bir Allah'ın kulu dahi ona KK demez.
Katacılar demeyecekmiş. Lufy kaçtı Mom tanısa da biz tanımayız diyorlarmış.:D

@H1dalg0
Squarda o çöp fiziksel gücü, kılıç ustalığı ve dandik hakisiyle bile Wb'yi delip geçebiliyorsa ve bundan dolayı adamda tıbbi sıkıntı ortaya çıkıyorsa varın gerisini siz düşünün diyorum. Ne diyeyim daha? Bu herif bile delip geçebiliyorsa, denk getirirse Bigmom'ın saldırısı çok daha fazla etkili olur. Ki elbette denk getirecek de yani. Kaçış yok bundan. Babalık dokunulmaz değil sonuçta.

@Daredewill
Azalarak biter onlar yakında. :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık