Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Başta Luffy'yi dinlene dinlene dövüp küçümsese de dövüşün sonlarına doğru artık Luffy'yi ciddiye almaya başlaması güzeldi. Luffy'nin dövüştüğü o kadar kişi içerisinde Luffy'yi ciddiye alan kişi sayısı çok az.

Luffy'yi dövüşün başında gereğinden fazla kolay patakladı . O yüzden dövüşün sonlarına doğru
oldum açıkçası . Zaten Luffy'nin başta Katakuri'den dayak yiyeceğini ama dövüşün sonlarında bir şekilde pataklayacağını biliyordum Katakuri'yi . Her dövüşü bu şekilde Luffy'nin . Ama başta bu kadar pataklanması çok absürt oldu . Plot Armor yani direkt bu . Luffy kazanacak dövüşü tamam da dövüş içinde gelişecek diye de bu kadar imkansız bir geri dönüşte yaptırtma be Oda . Maçın 70. dakikasında 2-0 geride iken maç sonunda 3-2 ile geri dönüş yapsa kimse bir şey demezdi . Ama resmen 70. dakikada 6-0 gerideyken bir şekilde 7-6 ile kazandı . Gerçekten de
"Sağ kollar bu serinin mihenk taşlarındandır. Onları yenmek kolay değil Luffy efendi gör ebeninkini biraz." demek istedi mangaka ama elinin ayarını biraz kaçırdı harbiden de. Tüm dövüşlerinde yediği dayağı bir gecede yedi resmen. Ama güzel oldu bence. Sağ kolların ağırlığını güzel hissettirdi bizlere.

Shanks için “tayfası çok güçlü, hepsinin ödülü yüksek” gibi şeyler denmedi mi son bölümde? Kaido için de bireysel gücüyle millet kendine çekti dendi mesela.

Shanks’ın yonkoular içindeki en büyük özelliği ana tayfasının gücü çıkacak muhtemelen. Son bölüme kadar ben kata en güçlü sağ kol diye düşünüyordum ama sengokunun lafı biraz değiştirdi. tüm yonkouların sayısız komutanları, orduları varken bu shanks marineford’a da 10 kişiyle girdi.

Çok kaliteli adamdı yav. Dün begenin kale moduna bakarken biraz ilerleyince gene saygı duydum kataya. Ankete de yansımış zaten. Hiç böyle yüksek oran görmemiştim.

En sevdiğim sağ kol. Karakteri çok sağlam, gücü de öyle. Eichiro Oda'nın Luffy'yi Yonkou yapacağım diye seviye atlattığı bir dövüştü. Katakuri her türlü galip olmasına rağmen mağlup olması Oda sıvamasıydı. Luffy toplasan 20 tane vurmadı ama dövüşü kazandırmak için epeyi yırtındı. Yeni neslin Yonkou adaylarındandır. Luffy K.K - Katakuri - Kid - Shanks
Yeni nesil dediğiniz adam da 48 yaşında ya. Seri için çok da yaşlı sayılmaz ama yeni nesil de sayılmaz. Harcanır ileride birileri tarafından bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık