Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373

Önce sol üste bak o boyutu Kata ile karşılaştır.

Sonra da şu yumruklarla Kata'nın boyutunu karşılaştır.

Yanıldığın nokta şu ki güçlü mochi vururken Kata 2 tane büyük portal açıyor devasa ellere sahipmişçesine güçlü Mochi'ye hedefe oturtuyor.Diğerinde ise çok sayıda küçük portal açarak kendi yumrukları boyutunda saldırılarda bulunuyor.

Bu ikisi arasında epey fark var.Şiddet,güç ve etki olarak.
Güçlü mochi güçlü meyve tekniklerinden biri olarak isme bile sahip.Bunlara önemsiz oldukları için isim verme gereği bile duymamış.

@Master of Puppets

Önce sol üste bak o boyutu Kata ile karşılaştır.

Sonra da şu yumruklarla Kata'nın boyutunu karşılaştır.

Yanıldığın nokta şu ki güçlü mochi vururken Kata 2 tane büyük portal açıyor devasa ellere sahipmişçesine güçlü Mochi'ye hedefe oturtuyor.Diğerinde ise çok sayıda küçük portal açarak kendi yumrukları boyutunda saldırılarda bulunuyor.

Bu ikisi arasında epey fark var.Şiddet,güç ve etki olarak.
Güçlü mochi güçlü meyve tekniklerinden biri olarak isme bile sahip.Bunlara önemsiz oldukları için isim verme gereği bile duymamış.

@Master of Puppets
Epey bir fark yok, Luffy'nin kafası ortada, yediği yumruk ortada, Luffy'nin kafasından boyutlarını karşılaştır. Diğerlerinde perspektif oyunu var, yoksa gayet aynı boyutta yumruklar bunlar.
İsime tutunmuşsun gene, al burada da isim vermiyor o saldırıya:
Hani gene 4. tartışma planına geçtin.

Epey bir fark yok, Luffy'nin kafası ortada, yediği yumruk ortada, Luffy'nin kafasından boyutlarını karşılaştır. Diğerlerinde perspektif oyunu var, yoksa gayet aynı boyutta yumruklar bunlar.
İsime tutunmuşsun gene, al burada da isim vermiyor o saldırıya:
Hani gene 4. tartışma planına geçtin.

Ya vallaha daha birşey demiyorum donakaldım cevap karşısında.

İlk resimde sol üstte o yumruk Kata'nın bedeni kalınlığında be bedeni ne perspektifi.Enine bakarsan Kata'nın bedeninden kalın neredeyse.Diğerleri de Kata'nın öz vücut yumruğu boyutunda yumruklar.Diyorsun ki aynı yumruklar bunlar birşey diyemiyorum sana yani söylenecek söz bırakmadın.

Son düzenleme:
Şaka gibi aklıma geldikçe istemsizce gülüyorum. Adam Luffyi her halinde dövdü dövdükçe dövdü döve döve yenildi (bana göre yenilmedi gerçi) bu nasıl oluyor çok ilginç düşündükçe gülüyor güldükçe düşünüyorum tam bir kısır döngü...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık