Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
O değil de Doffy'nin uyanış güçleri bile G4ü durduramamıştı la. Hani sözde kimsenin (kesmeyi denememesi rağmen sözde) kesemedği kuş kafesinin ipliklerinin bile binlerce katı kalınlığındaki devasa sicimler dayanamıyordu. Vurdu mu delip geçiyordu Luffy herşeyi. Bu ataklara doğrudan Katakuri de engel olamıyordu kare mochi koka kombosuna rağmen. Karşılamak yerine kaçabiliyorken sıyrılmak en mantıklısı ki öyle de yapıyordu. Kaidou nun G4 masajını saymazsak :D en çok karşı koyan Cracker in b.hakiyle güçlendilmiş devasa kraker blokları. Onlar da 2 3 atakta kırılsa da savunma yönünden yine daha iyiydi. Neyse Cracker e hiç girmeyelim Doffanlar sıralamaya bile sokmazlar çekindikleri için.
Krakerin içinde bulundugu ve b.haki bastığı kraker bile teke mi ne gitmişti.G4 komutanları genelde aşıyor.

Krakerin içinde bulundugu ve b.haki bastığı kraker bile teke mi ne gitmişti.G4 komutanları genelde aşıyor.
837 son sayfa, G4 atağı yakın mesafeden yiyor teke gitmiyor

838 ilk sayfalar, ilk vuruştan yıkılmamış keza darbeyi kalkanıyla yumuşatmış ki benim bahsettiğim devasa kraker blogunun savunması da budur.

Sonrasında kılıcıyla atak yapıyor ve kılıcıyla beraber komple kuklayı parçalanıyor.

Şimdi de içinde Cracker olmayan kuklalar. Yine aynı dayanıklılıktalar. Kendilerini kraker bloğuyla korudukları sürece görüldüğü gibi ayaktalar, üstelik bu gatling

Yani bu yüzden krakerin dış savunmasını övdüm, en çok dayanan o diye. En azından teke gitmedi de önce bi kalkanıyla kendini korumayı bildi :D Ayrıca Katakuri'nin G4 ataklarını yedikten sonra Craker'in durumunu anlaması da savunmasını ne kadar sağlam olduğuna gönderme.

Yalnız şeyi de merak ediyorum. Katakuri ve Cracker sürekli Doflamingo ile kiyaslanır. Ama King, Jack, Yasopp, Beckmann falan hiç kıyaslanmaz. Adamların tek günahı Dof'tan sonra gelen ilk boss olmaları mıydı? :ehe:
eee... acaba dövüşerini ve tam kapasitelerini görmediğimiz için olabilir mi :S Saçma bi soruydu pardon ya, kıyaslayalım hemen, Doflamingo*5=King

838 ilk sayfalar, ilk vuruştan yıkılmamış keza darbeyi kalkanıyla yumuşatmış ki benim bahsettiğim devasa kraker blogunun savunması da budur.

Sonrasında kılıcıyla atak yapıyor ve kılıcıyla beraber komple kuklayı parçalanıyor.

Şimdi de içinde Cracker olmayan kuklalar. Yine aynı dayanıklılıktalar. Kendilerini kraker bloğuyla korudukları sürece görüldüğü gibi ayaktalar, üstelik bu gatling

Yani bu yüzden krakerin dış savunmasını övdüm, en çok dayanan o diye. En azından teke gitmedi de önce bi kalkanıyla kendini korumayı bildi :D

eee... acaba dövüşerini ve tam kapasitelerini görmediğimiz için olabilir mi :S Saçma bi soruydu pardon ya, kıyaslayalım hemen, Doflamingo*5=King
Meyvesi Luffyi iyi karşılıyordu.Bedene yediği saldırı ile laciverte boyandı zaten.Mesela Doflamingo da meyvesi ile zorlanmadan g3 durduyordu.Gammayi yedikten sonra ise durdurmayıp kaçmayı tercih etti mesela.Keza g2den kaçarken o andan sonra haki ile korunuyordu.

Yani bu yüzden krakerin dış savunmasını övdüm, en çok dayanan o diye. En azından teke gitmedi de önce bi kalkanıyla kendini korumayı bildi :D Ayrıca Katakuri'nin G4 ataklarını yedikten sonra Craker'in durumunu anlaması da savunmasını ne kadar sağlam olduğuna gönderme.

Katakuri'nin veya Cracker'in hiçbir şeyini girmediğimizde bile Doflamingo ile kiyaslanıyorlardı. Hiçbir şeyini görmediğimiz onlarca karakter ile ilgili yüzlerce vs konusu açıldığı forumda da ettiğin laf yani. :(

Yalnız şeyi de merak ediyorum. Katakuri ve Cracker sürekli Doflamingo ile kiyaslanır. Ama King, Jack, Yasopp, Beckmann falan hiç kıyaslanmaz. Adamların tek günahı Dof'tan sonra gelen ilk boss olmaları mıydı? :ehe:
Doflamingo'da komutan sayılır.Seviye olarak Katakuri'den düşük seviyede bile olsa kıyaslamak yanlış olmaz ama etki bakımından kıyaslamak yanlış olur.Doflamingo'nun inmesi keza tüm dünyayı etkilemiştir.
Kaido,Shanks tayfasının seviyesi belli değil kıyaslanabilecek sınırını göstermemiş Marco,Vista,Jozu,Jack ve gamma knife yemiş ölmemiş hasarlı Doflamingo var.

Katakuri'nin veya Cracker'in hiçbir şeyini girmediğimizde bile Doflamingo ile kiyaslanıyorlardı. Hiçbir şeyini görmediğimiz onlarca karakter ile ilgili yüzlerce vs konusu açıldığı forumda da ettiğin laf yani. :(
Katakuri ve Cracker neden Doflamingo ile kıyaslanıyordu, çünkü Luffy onlarla dövüştü veya adamların cidden güçlü olduğu biliniyordu o arc içinde işlenen diğer karakterler gibi vs konularına güç seviyelerine meze oldular. Fakat verdiğin örneklerdeki adamlar ki "King, Jack, Yasopp, Beckmann falan" Luffy ile kapışmadılar ve Doflamingo ile kıyaslanmak için fazla iyiler. O dediğin vs konuları kapandı, uyan geldik.

Doflamingo'da komutan sayılır.Seviye olarak Katakuri'den düşük seviyede bile olsa kıyaslamak yanlış olmaz ama etki bakımından kıyaslamak yanlış olur.Doflamingo'nun inmesi keza tüm dünyayı etkilemiştir.
Kaido,Shanks tayfasının seviyesi belli değil kıyaslanabilecek sınırını göstermemiş Marco,Vista,Jozu,Jack ve gamma knife yemiş ölmemiş hasarlı Doflamingo var.
Doflamingo kaptan ve tüccarımsı olduğu için normal olarak Katakuri'nin düşüşü onun kadar etkili olmuyor. Ama çok bir kıyas yapılamaz yani buradan.

Yonkou'lar arasında denklik olduğuna göre Aşağı yukarı King = Katakuri = Beckmann'dır yani zaten. King'in gücü öyle büyük bir bilinmez değil bence.

Katakuri ve Cracker neden Doflamingo ile kıyaslanıyordu, çünkü Luffy onlarla dövüştü veya adamların cidden güçlü olduğu biliniyordu o arc içinde işlenen diğer karakterler gibi vs konularına güç seviyelerine meze oldular. Fakat verdiğin örneklerdeki adamlar ki "King, Jack, Yasopp, Beckmann falan" Luffy ile kapışmadılar ve Doflamingo ile kıyaslanmak için fazla iyiler. O dediğin vs konuları kapandı, uyan geldik.
Oraya bu yüzden vs konuları yasaklandı gibisinden bir şeyler yazacaktım da, acele acele yazınca kafa gitmiş. :(

Doflamingo ile kıyaslamak için fazla iyiler derken?

Ben sana şunu söyleyeyim. Şu an Luffy'nin kelepçesi çıksın ve Queen'i alsın. Adım kadar eminim ki Katakuri ve Cracker'in Doflamingo ile kıyaslandığının onda biri kadar kıyaslanmayacak.

Cracker ve Katakuri Doflamingo'nun amiral, sağ kol seviyesi olmadığının forum tarafından kabullenmesi için bir basamak tarzı bir şey görevi gördüler. Şimdi aşağı yukarı seviyesi anlaşıldı. Bundan sonra Dof başka kişiler ile bu kadar kıyaslanmaz. Başta dediğim gibi onların günahı Dof'tan sonraki ilk boss'lar olmalarıydı. :(

Yonkou'lar arasında denklik olduğuna göre Aşağı yukarı King = Katakuri = Beckmann'dır yani zaten. King'in gücü öyle büyük bir bilinmez değil bence.
Aşağı yukarı denktir ama Luffy kimisini daha zor yenebilir ya da yenilebilir.Luffy ile yaptıkları dövüşe göre kıyaslamak yanlış bence.
King=Uçma+Kılıç Ustalığı Marco=Uçma+Aşırı hızlı iyileşme Katakuri=Kralın hakisi+Meyve uyanışı+İyi derecede gözlem hakisi Shiryu=Görünmezlik+Kılıç ustalığı Beckman=?(Sadece zeki olduğu biliniyor)
Kılıç ustaları genel olarak daha fazla hasar veriyor diye biliyorum.

Aşağı yukarı denktir ama Luffy kimisini daha zor yenebilir ya da yenilebilir.Luffy ile yaptıkları dövüşe göre kıyaslamak yanlış bence.
King=Uçma+Kılıç Ustalığı Marco=Uçma+Aşırı hızlı iyileşme Katakuri=Kralın hakisi+Meyve uyanışı+İyi derecede gözlem hakisi Shiryu=Görünmezlik+Kılıç ustalığı Beckman=?(Sadece zeki olduğu biliniyor)
Kılıç ustaları genel olarak daha fazla hasar veriyor diye biliyorum.
Yani evet, kılıç daha bitirici bir şey. Yani dediğin gibi belki bir ihtimal King bir tık ters gelebilir. Ama dövüşürlerse yine de Luffy alır bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık