Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Katakuri kardeşlerine sağdık birisi ve aslında acılı geçmişi yüzünden böyle.

Kaido da tam tersini bekliyorum. Kadionun adamları tam azman olacak kan seven tipler bekliyorum. Böyle acılı geçmişi olmayan sadece zevk için öldüren komutanlar bekliyorum :)

Çocukluğuna daha fazla inilseydi; dövüş daha sağlam temellere oturtulmuş olacaktı. Yonko çocuğusun sen; laf atılmalar, dayak yemeler nedir allasen? Bm göz yummuş, iplememiş sonucu çıkıyorsa bundan, Luffy'nin Bm'yi indirmesi istediği için yenilmiş olsun. Ama her türlü sevdirdi kendini. Bu arcın bossu da Katakuri, Bm değil. Ama en sevdiğim arc bosslarını geçemedi.

Selam ben Katakuri yıllardır yonkou sülalesinin en güçlüsüyüm daha savaşlarda değil kaybetmek sırtım bile yere gelmemiştir ama işte yaklaşık 3 yıldır korsancılık yapan acemi bir kaptan üstelik de daha benim yeteneklerimin yanından geçemezken onda gördüğüm gelişim neticesinde (ki bunda bana karşı Oda gerçekten cok baskıcı oldu ) kendimi yere bıraktım o da gitti gol attı.

Ek olarak o kadar övdük ama 1. Adam olarak bence Mr.1 Katakuri’den çok daha karizmatik ve mantıklı kaybetti üstelik o da savaş başında Zoro’dan güçlüydü.​

Selam ben Katakuri yıllardır yonkou sülalesinin en güçlüsüyüm daha savaşlarda değil kaybetmek sırtım bile yere gelmemiştir ama işte yaklaşık 3 yıldır korsancılık yapan acemi bir kaptan üstelik de daha benim yeteneklerimin yanından geçemezken onda gördüğüm gelişim neticesinde (ki bunda bana karşı Oda gerçekten cok baskıcı oldu ) kendimi yere bıraktım o da gitti gol attı.

Ek olarak o kadar övdük ama 1. Adam olarak bence Mr.1 Katakuri’den çok daha karizmatik kaybetti üstelik o da savaş başında Zoro’dan güçlüydü.
Selam ben Luffy. Yalandan kim ölmüş Katakuri efendi? Ağzına ağzına vurduğumu cümle alem gördü.

Katakuri kendini sulara attı diyen tayfaya cevap olarak şu replikler gelsin.

- Hakemi aldatmaya yönelik hareket mi ?
- Hayır karar doğru penaltı.Luffy sert bir hamle yaptı Katakuri sakatlandı kariyeri büyük yara almış olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık