Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Gitmelerine verdiği tepki bu. Nesi kanıt oluyor bunun anlamadım? Hani Brulee "Ona bilerek mi yenildin?" diye sorsa ve sonrasında bu panel çizilse anlayacağım. Adam dövüşte Luffy'nin temposu düşünce kızıyordu. Eşitlik bozulmasın diye kendini yaraladı. Bu türden bir dövüş anlayışı olan bir adam bilerek rakibine yenilmiş rolü yapıp gitmesine izin vermez. Hem Luffy aynadan çıktığında ve Sanji ona "demek yendin" dediğinde Luffy en ufak bir tereddüt olmadan, tüm içtenliğiyle gülerek "evet" dedi. Başka türlü bir şey olsa zaten kendisi de hisseder ve böyle net bir cevap veremezdi.
Orda yüz üstü düşse Katakuri yeniden ayağa kalkabilecekti kaybetmek için kendini sırt üstü yere attı. Herneyse dediğim şartlarda hayır diyorsan iddaaya dahil olabilirsin :sapkali:

Gitmelerine verdiği tepki bu. Nesi kanıt oluyor bunun anlamadım? Hani Brulee "Ona bilerek mi yenildin?" diye sorsa ve sonrasında bu panel çizilse anlayacağım. Adam dövüşte Luffy'nin temposu düşünce kızıyordu. Eşitlik bozulmasın diye kendini yaraladı. Bu türden bir dövüş anlayışı olan bir adam bilerek rakibine yenilmiş rolü yapıp gitmesine izin vermez. Hem Luffy aynadan çıktığında ve Sanji ona "demek yendin" dediğinde Luffy en ufak bir tereddüt olmadan, tüm içtenliğiyle gülerek "evet" dedi. Başka türlü bir şey olsa zaten kendisi de hisseder ve böyle net bir cevap veremezdi.
Az önce yazmaya üşendiğim şeyi yazmışsın. Ellerine sağlık. Ve çokda güzel ifade etmişsin. Helal olsun vallaha.

Arkadaşlar dövüşte Luffy gerçekten çok şey kazandı. Katakuri'yi yenip yenmemesi değil mevzu. Diyelim ki Katakuri kendini bıraktı (-ki ben de bu minvalde bir şey düşünüyorum). Luffy şimdi tam anlamıyla net bir galibiyet almış olmasa da (Lucci versus'u gibi), Big Mom için geri geldiğinde Katakuri'yi o zaman zaten daha net bir galibiyetle geçebilecek seviyede olacaktır.

Katakuri farkındaysanız E. Oda'nın dövüş öncesinde okuruna nefret ettirmediği tek düşman oldu. Çünkü ilk defa Luffy'nin bir dövüşü "iyi vs kötü"yü temsil etmiyordu. Katakuri ile Luffy şeytan meyvesinden tut, aile-dostluk bağlılıkları vs çok benzer yönleri olan karakterlerdi. Saldırı tarzları bile çok benziyordu.

Luffy'nin bu dövüşten öğreneceği çok şey vardı ve öğrendi. Bu açıdan baktığımız zaman bile zaten her türlü karlı çıkan Luffy oldu.

Bir diğer mevzu ise Big Mom için geri döndükleri zaman ortam çok farklılaşmış bir hal alacaktır. Katakuri'nin yenildiğini öğrenen Big Mom ne yapacak? Sanırım çocuklar Katakuri'yi Big Mom'dan daha fazla seviyorlar. Bilemiyorum ama Luffy bu dövüşten sadece power up alarak çıkmadı, aynı zamanda aldığı power up'a rağmen kendisine denk bir güçte dost/müttefik edindi.

Arc'ın en iyi karakteri olabilir. Meyvesini kullanış şekilleri çok hoşuma gitmişti, hakkını veriyor. Luffy ile olan dövüşü ise tek kelimeyle müthişti. Karizmatik bi abimiz.
Kendisini yemek yerken gördüğümüz sahne çok güzeldi bu arada. :D Arca tam olarak uyan bir meyveye sahipti, bir de yemek yerken gördük kendisini tam oturdu. Bu kadar ciddi karakterlere böyle dokunuşlar şart gerçekten.

Şu sempatikliğe bak. :D

Arc'ın en iyi karakteri olabilir. Meyvesini kullanış şekilleri çok hoşuma gitmişti, hakkını veriyor. Luffy ile olan dövüşü ise tek kelimeyle müthişti. Karizmatik bi abimiz.
Kendisini yemek yerken gördüğümüz sahne çok güzeldi bu arada. :D Arca tam olarak uyan bir meyveye sahipti, bir de yemek yerken gördük kendisini tam oturdu. Bu kadar ciddi karakterlere böyle dokunuşlar şart gerçekten.

Şu sempatikliğe bak. :D
Çocukluğunu da unutmamak lazım. Utanıyor da :D On numara adamdır Katakuri.

2014'ten beri bu forumu takip ediyorum. Bir karakter çıksa da nick name yapıp foruma katılsam diyordum 2016'dan beri. Beklentimi karşılayan tek karakter Katakuri oldu. Diyebileceğim şeyler bu kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık