Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Sabo

Kim Yener?

• Katakuri yener

Kullanılan: 110 48.9%
  • Sabo yener

Kullanılan: 94 41.8%
  • Bu dövüşün galibi olmaz berabere biter.

Kullanılan: 21 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    225
Katakuri'nin meyvesi suda çözülüyor. Ateşe karşı zayıf olan Perospero'nun meyvesi. Katakuri Kare Mochi yapıp, hakiyi dayarsa her türlü ateşe baskın çıkar. Zira ben Logia tabanlı saldırılarda haki kullanılamaz siye düşünüyorum. Mesela Issho ve Sabo savaşına bakarsanız, Sabo ateşe dönüşüp saldırıyor, fakat saldırı yaptığı uvzu ateş değil, normal halinde. Her ne kadar hoşuma gitmese de, Bu konuda @Master of Puppets haklı. Pozisyonda kusur yok, devam kararı doğru.

@kadir †. ve @Dattebayo..!
Olabilir, red hawk benzeri bir saldırıya maruz kalmadan tam olarak emin olamayacağız sanırım bu durumdan. Ben de bir kesinlik belirtmeden ihtimal dahilinde olduğunu düşünerek öyle yazdım zaten. Mochi ateşten etkilenmeyip şeklini koruyabiliyorsa Kata'nın k.hakisi çok büyük dezavantaj Sabo için. Ancak Luffy gibi bir gelişim gösterdiği takdirde yener diyelim o zaman. Bunu yapabilecek çapta bir adamdır bence Sabo.

Vs içinde gelişir mantığına lüzum yok. Karakterleri gösterilen güç ve özelliklerine göre kapıştırmak lazım. Sonuçta konu açıklamasında vs içinde Karakter gelişime açıktır ibaresi bulunmuyor :/

Kata indirir borulu çocuğu

Vs içinde gelişir mantığına lüzum yok. Karakterleri gösterilen güç ve özelliklerine göre kapıştırmak lazım. Sonuçta konu açıklamasında vs içinde Karakter gelişime açıktır ibaresi bulunmuyor :/

Kata indirir borulu çocuğu
Sabo'nun gücünü ne kadar gördük ki ? :/ Kıstas alabileceğimiz bir karşılaşması yok adamın.

Dövüş içinde gelişir nedir yahu? Eyvah artık bütün konularda bunu göreceğiz herhalde, korsanfan deyimler sözlüğüne yeni bir kavram geldi. Kaldı ki Luffy bile mangaka kaçma yolları uydurduğu için gelişebildi.İki kere ölümden uzaklaştırıldı, haydi birincisi Kata'nın küçümsemesi diyelim, ikincisinde bildiğin kaçması için kırmızı halı serdi önüne. Yoksa Kata'dan kaçamayacaktı bile. Bırakın artık şu argümanı.

Katakuri normalde daha güçlü adam. Ama Sabo boş adam değil vs de Sabo'nun meyve avantaji büyük.Meyve avantajlari gerçekten çok büyük handicap.Sabo alır.

Sabo'yu severim ama bize gösterilen gücü Kata'ya denk değil. İleride Sabo'nun potansiyeli görülüp bu konu tekrar açıldığında işler değişebilir.

Ortada bir dövüş olur üstteki arkadaşın dediği gibi. İkisi de sağ kol. Sabo'yu Mera Mera No Mi sebebiyle daha avantajlı görüyorum, meyvesiz sağ kol iken üstüne çok çok güçlü bir meyve yiyor. Bir daha ki görüşümüzde amiral seviyesi bir Sabo bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık